Pneumatske sejalice za kukuruz

Kad bih nasao jos koju po ceni ove masine prodao bih ga bez razmisljanja i kad bih preprodao masine po trzisnoj ceni bilo bi za 207icu pezoa. :osmeh:
 
Ta je bila1 dan u oglasima .jel pustio nesto od cene ili je bilo fiksno.U stvari nemoj nista ni odgovarati dok ti nestigne kuci.
 
Poslednja izmena:
pozdrav ,naso sam sejacicu olt pneumatsku 4 reda za 1200e dal vredi to kupiti kaze covek da je sejo prosle godine sa njom i da nema nekog velikog ulaganja u nju ,pa dal to vredi pazarit?
 
Vredi ako je u radnom stanju. Ja sam pre 2 godine uzeo olt-ovu za 800e. Kad sam je uzeo lepo je izremontovao i radi kao sat... :ppozdrav:
 
steva44 znam da zavisi ali to je strasno povoljno posto su kod nas olt polovne oko 3-3 500 e....tako da ako nece branko91 neka javi uzecemo je ili ja ili kolega iz prnjavora..
 
prnjavor3 opet to nije to,ovde slabo ko hoce da mu sejem usluzno bez kutija za djubrivo...a moj cica letos prodao za preko 3 500e oltovu...tako da je ona od 1200 itekako povoljna.:D
 
Nedjo pa nije napisano da ta ima kutije za djubrivo.Cisto sumnjam da ima kutije i da je po toj ceni.
 
Nazad
Vrh