Pneumatske sejalice za kukuruz

Mislim da mi rece 200. . . nemoj da me drzis za rec zvao sam njih sto danas vise ne znam ko mi sta rekao.. . samo znam da mi je rakao da nisu promenjeni zupcanici. . . nego su valjda promenjene biksne. . .
 
Imam ja 2 baterije od nodeta uska creva kompletne cena po komadu 150 evra toliko sam ih ja platio ne trebaju mi prodao sam masinu pa ako nekom treba neka se javi.
 
Trebam broj telefona i adresu coveka koji prodaje delove za nodet pneumacke sejalice iz Odzaka, pa ako ima neko.
 
Juce je otisla jedna Maja 4 reda 96to godiste za 950e(verovatno i manje jer je trazeno 1000e a gazda je preko telefona rekao da bi dao i za manje para) falila turbina,gume na pogonskim tockovima,creva od turbine do baterija,diskovi na markerima i neki lancanici u menjacu. Inace dobro izgledala,ali eto dok se nekoliko kolega dvoumilo kupiti ili ne kupiti neko je bio brzi.
2efd9a78e279-800x600.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas2908067/majevica_4_reda/
 
Ima li ko od Vas na Nodetki(agria) koševe za đubre sa ulagačima i svim ostalim.Interesuje me kako to radi i isplatili se da tražim da kupim.
 
Ja sam moje dve baterije kuoio na vasaru u Rumi za 100e/komad.Malo sam morao da ih sredjujem,zamenio po jedan zupcanik,biksne na tockovima,ofarbao i kupio 3 para ploca i samo gas.Taj skidac semena je covek koji radi elektronsku kontrolu setve iskoristio za nosacsenzora.Prava stvar.Inbus 5.
 
Nazad
Vrh