Pneumatske sejalice za kukuruz

100% je bolje i ispravno staviti nov lanac. Ne vidim svrhu skracivanja lanca, ako se vec toliko natega, znaci da se potrosio i da je za zamjenu.
A da pitam, posto mi nije jasno kako mu je bila neprecizna kad je skratio lanac?
 
100% je bolje i ispravno staviti nov lanac. Ne vidim svrhu skracivanja lanca, ako se vec toliko natega, znaci da se potrosio i da je za zamjenu.
A da pitam, posto mi nije jasno kako mu je bila neprecizna kad je skratio lanac?
Lanac je skratio na njivi i nastavio setvu,nakon nicanja kukuruza tu bas nije bio dobar raspored zrna na tom delu njive,on predpostavlja da je do toga...

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
drustvo jel zna neko gde mogu da narucim elekronsku kontrolu setve za nodet cetvororednu?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Не постоји ту неко универзално подешавање које би важило за дискове.Тренутан избор зависи од доста тога,самог терена,стање влаге, предсетвене примпреме...
 
Treba mi parče grede za Agriu ,neko je postavljao profile koji se spajaju i dobije se grede ali ne mogu da nađem.Ako neko zna molio bih za pomoć.
 
drustvo jel zna neko gde mogu da narucim elekronsku kontrolu setve za nodet cetvororednu?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
+381 65 2090834
Jedna od najboljih za pristupacnu cenu.

- - - - - - - - - -

Zna li neko nesto o sejalici Rau maxem 6r koja je na polovnim automobilima na prodaju iz Banatskog Novog Sela?
 
Koje setvene ploče (koji proizvođač) su dobre, kvalitetne za Nodet sejalicu? Kupio sam od neke firme pre par godina ali zaboravio gde...
 
Ја сам за Агрију у Агрији(Суботица) куповао пре две год са два реда рупа за соју тј 120рупа комад је био око 1750дин,ово 750 дин ми нешто мало какав је квалитет тих плоча?
 
Ја сам за Агрију у Агрији(Суботица) куповао пре две год са два реда рупа за соју тј 120рупа комад је био око 1750дин,ово 750 дин ми нешто мало какав је квалитет тих плоча?

Ne deluju lose ploce. Od inoxa su.Ta firma proizvodi razne vrste ploca i drugih delova...Videcu brzo kako ce raditi i da li valjaju.
 
Nazad
Vrh