Pneumatske sejalice za kukuruz

I nisam zainteresovan ako je to zadnja cena 1200e,za te novce masina kaci i sej,bez potrebe za sarafanjem i farbanjem samo treba znati naci. :bravo:
Evo sad sam se cuo sa covekom opet mi kaze da moze da seje bez problema i da je ispravna i nije cena fiksa kaze prodaje je jer mu netreba,a ja sam odustao od kupovine pa cu vama poslati broj na pp ako ste zainteresovani?
 
pošalji i meni broj...
ovde ima baterija za nodet
http://www.poljoprivrednemasine.in.rs/

Zvao sam ih jutros nemaju. . .

- - - - - - - - - -

Imas na polovne automobile u temi noda i bas iz Dolova.
Bio je jos jedan oglas neznam bas odakle je lik koji je prodavao cini mi se da je 120e bila cena po komadu ali nevidim vise taj ogl.

Znam da ima ta jedna ali meni ne igra ulogu da sad uzmem jednu pa da jurim drugu. . . uzeo bih kad bi mogao odma 2. . .
 
Evo sad sam se cuo sa covekom opet mi kaze da moze da seje bez problema i da je ispravna i nije cena fiksa kaze prodaje je jer mu netreba,a ja sam odustao od kupovine pa cu vama poslati broj na pp ako ste zainteresovani?
Neka hvala isao sam ja da vidim jednu za 1400e kaze gazda u odlicnom stanju,a kad sam otisao ono plac majke Bozije cak je i greda bila uz duz varena,nema nosaca koji nije varen,o piramidi i turbini da ne pricam kako je sve izvareno a gazda napao al ona sijeeee. Srecom nisam kupio,pa posle kao u pesmi "Dosla Olja i lepsa i bolja".

- - - - - - - - - -

Milance ima jedan kod mene u selu prodaje masinu i 2 baterije,sad sam mu poslao poruku pa cekam da mi odg. na fejsu.

- - - - - - - - - -

Ljudi a kojim se kljucem odvcu setvene ploce na OLT sejacici ?
 
Kojom brzinom sejete Torpedom 7506 specijal nije adriatik...Ja do sada nisam imao masinu drugi mi sejali,e sad me zanima.Pitao sam jednog drugara kaze 3 beli zec ili 1 crni zec,da li i vi tom brzinom sejete?!
Torpeda 75 sam prodao pre 6 god. i u setvi vozio sam ga 1 brzo, na vecem stepenu obrtaja kardana. Ne da je milina sejati s njim nego stvarno nemam reci. Traktor tezak da skoro ne oseca da ima pneumatsku sejalicu iza, obrtaji kardana visoki i traktor na kraju njive mozes ostaviti u leru a zrna ne ispadnu sa poloce ni kad je put toliko los da losiji ne moze biti.

- - - - - - - - - -

Neka hvala isao sam ja da vidim jednu za 1400e kaze gazda u odlicnom stanju,a kad sam otisao ono plac majke Bozije cak je i greda bila uz duz varena,nema nosaca koji nije varen,o piramidi i turbini da ne pricam kako je sve izvareno a gazda napao al ona sijeeee. Srecom nisam kupio,pa posle kao u pesmi "Dosla Olja i lepsa i bolja".



- - - - - - - - - -

Milance ima jedan kod mene u selu prodaje masinu i 2 baterije,sad sam mu poslao poruku pa cekam da mi odg. na fejsu.

- - - - - - - - - -

Ljudi a kojim se kljucem odvcu setvene ploce na OLT sejacici ?

NA bez ljutnje, jel si neki put video ona vratanca gde stoje setvene ploce? Jesi ikad pogledao unutra? Dakle ta vratanca se rucno otvaraju a ploce se samo postavljaju, u sredini ploce imas cetvorougaonu rupu i samo naslonis plocu i zatvoris vrata.
 
Poslednja izmena:
Gledao sam kod nas na njivi kad covek menja ploce i koristio je 2 kljuca,jedan da popusti ulagac a drugi je koristio bas oko vratanaca. Neki dan gledam setveni aparat na faxu i onaj saraf sto drzi vratanca se rukom odvrne,a unutra samo ploca nalegla pa mi nije jasno sto je ovaj covek koristio kljuc... :sta:
 
Gledao sam kod nas na njivi kad covek menja ploce i koristio je 2 kljuca,jedan da popusti ulagac a drugi je koristio bas oko vratanaca. Neki dan gledam setveni aparat na faxu i onaj saraf sto drzi vratanca se rukom odvrne,a unutra samo ploca nalegla pa mi nije jasno sto je ovaj covek koristio kljuc... :sta:
Nema zbog cega da popusta ulagac,on se kucne i sidje dole.
 
063628141 Ovo je broj nekog Nese u Pojate pored samog auto puta Beograd Nis. Covek sigurno ima preko pedeset baterija koje stoje svud redom po placu. Vidim da se clanovi raspituju. Ne reklamiram hocu da pomognem. Ako neko misli da je reklama neka izbrise ovaj sadrzaj.Da dodam da su to baterije pneumatskih sejalica. Posto nisam bio zainteresovan nisam ni pitao za cenu
 
063628141 Ovo je broj nekog Nese u Pojate pored samog auto puta Beograd Nis. Covek sigurno ima preko pedeset baterija koje stoje svud redom po placu. Vidim da se clanovi raspituju. Ne reklamiram hocu da pomognem. Ako neko misli da je reklama neka izbrise ovaj sadrzaj.Da dodam da su to baterije pneumatskih sejalica. Posto nisam bio zainteresovan nisam ni pitao za cenu

Zvao ima samo sa uskim crevima. . .
 
Nazad
Vrh