Pneumatske sejalice za kukuruz

Signalizacija ugradjena ,rotacija i florescentne trake.
DSC-0122.jpg
[/URL]

IMG-0e4c971fc11f01cd78c54c08c5f294df-V.jpg
[/URL][/IMG]
IMG-8fabeff77393acb085bfb2112706553b-V.jpg
[/URL]

IMG-66a40b779126ba8beeaae39bb7861d9b-V.jpg
[/URL]
 
Ivane koliko si platio kopirne tockove? Imam ih i ja, i plitke ulagace koje ne koristim pa bi ih mozda prodao.

Oko 25€ za komad..... Negdje sam vidio nove, al nesječam se više cjene..... Teško je to više i nabaviti, zvao sam par brojeva, sve je prodano, i onda našao na jednom mjestu, par kilometara od mene, odmah sjeo u auto i otišao po njih..... Još dobio i odličan točak, komplet s gumom, samo se montira na sijačicu.....
 
Gde se moze naci polovna kompletna baterija za olt pneumatsku sejacicu?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Koliko djubriva stane u kutije od Nodetke?
Koliko NPK a koliko Urea?
Na cetvororednoj ima dve ili?
Intersuje me za jednu kutiju.
 
Prodao sam ih nisu bile nikad korišćene
Tako da ne znam
U kompletu su bile i neke ploče da izmakne bolcne za kačenje prema traktoru i ulagači i creva
Od prilike kao i na imt špartaču

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kupljene su dve baterije kako bi proširili postojeću MAJA 4 ,na šestorednu .Ako je neko radio ovakav posao neka postavi koju sliku ,da ne tragam .Plus toga ,mnogo slika je izgubljeno.

 
Pozdrav kolege, jel može neko od vas da mi kaže svoje mišljenje u vezi turskih sejalica? Kupio bih neku novu i nešto sam najbliži odluci da kupim Sakalak, ali me zanima vaše mišljenje o njoj, pa i o ostalima ( Cansa, Ozduman, Ozdoken,... )
 
Pozdrav kolege, jel može neko od vas da mi kaže svoje mišljenje u vezi turskih sejalica? Kupio bih neku novu i nešto sam najbliži odluci da kupim Sakalak, ali me zanima vaše mišljenje o njoj, pa i o ostalima ( Cansa, Ozduman, Ozdoken,... )
Ja kupio Cansu pre tri godine .isto sam veoma zadovoljan.sejem oko 50 hektara godisnje.samo da napomenem da je diskonosna i 560 nije mogao da radi sa njom ,barem moj nije mogao.sejem sa new holandom od 75 ks.
 
Nazad
Vrh