Pneumatske sejalice za kukuruz

Samo brojac je 200e??? Pa to ispadne poprilicna suma onda....

Ako je skupa 370e onda mi to izadje poprilicna suma...

Pa kako stace mi dve kontrole? Pa sta da montiram na tvoju posle? Jedino da skinem moju pa da stavim. :haha:
 
Milane moguće je da su spustili cene.Ćiro zato sam i napisao da ne znam koliko košta kontrola sa integrisanim brojačem hektara(2 u 1).
 
I kod mene stigla nodetka 4 reda siroka creva placena 1500e ali nemozes od oca je uslikati samo kruzi oko nje zagleda ko macak u slaninu i trlja ruke kako ce da je razvali!Dobio sam ploce 22rupe 5,5mm to je za kukuruz kako sam procitao ovde onda 38 rupa 3,5mm i 48 rupa 2,1mm koje neznam za cega su?
 
fotografija0081.jpg


fotografija0082.jpg


Jedva je uslikah od oca malo falilo letvom da ga teram:osmeh:
 
Hvala kolege,naravno remont upravo pocinje otac popio kafu i sad ode da je razvaljuje covek obozava da opravlja!

- - - - - - - - - -

Inace ima srece sto sam mu ja sin pa vazda posla:haha:
 
Da li moze da se seje sa 5 reda na 70cm rastojanja izmedju redova??? Danas nesto razmisljam da li je to moguce??? Kad vec imam 5 baterija i svih 5 su sad remontovane...

I da li moze da se seje sa 5 baterija Soja na 50cm a da se traktor ne rasiri na 2m razmaka izmedju tockova.. Ni to nije moguce zato sto nemoze jedna baterija biti bas na sredini zato sto smeta turbina....
 
Pa neznam dal je uopste moguce sejati sa 5 reda na 70cm.. Mislim kako podesiti baterije da se redovi uklapaju... Nisam nikad video nijednu petorednu sejalicu..

Mislio sam da stavim 3 baterije izmedju traga tockova i dve sa strane tockova,ali sam onda video da je to nemoguca misija zbog turbine...

I onda se pitam cemu i sluzi ta peta baterija kad nikad nije ni bila montirana...

Ima li neko slike ili katalog da malo pogledam kako izgleda sejalica sa 5 reda na 70cm ako to uopste i postoji...
 
Nazad
Vrh