Pneumatske sejalice za kukuruz

Има код Пере Драгичевића у Деспотову
 
Otpad Braća Ilić Bačka Palanka sad sam prošao pored stoje 3_4 komada rekao bih f110 oko 400_500m duzine

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Kod mene u selo dolazi svaki dan kamion iz BP sa kontejnerima za otpad voze iz klaonice pilića otpatke za neku kafileriju štali već imaju tamo . Možda ih pitam da dovezu koji tifon u tim kontejnerima njih sigurno niko ne pregleda na granici , njih kad vidimo svi trče da zatvaraju prozore :haha: . Ili su bješe iz B. Topole , neznam sad ?
 
Ivane Aj reci da je 3" i 220m duzine
Takav jedan rashod bi mi valjao

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li je ovaj Nodet sa širokim ili uzanim crevima?
big-photo-81126972-1.htm
https://www.kupujemprodajem.com/big-photo-81126972-1.htm
 
Imam standardne, hoće ići s njima, al one kratke, što se zavaruju..... Ne one što se montiraju zakovicama

Ovaj imam


Ovaj trebam, neznam jel ide na moj nosač tog umetka

 
Kada to sve namontiraš sejalica dobija dosta na težini i pravi veliku vagu.Koristio sam to sve dok se sejao sirak za zrno.
 
Nije problem ni da uzmem te umetke, jer nosače imam, nisu skupi, ovi moji univerzalni, koliko vidim po slikama, da su iste visine tamo gdje ispada sjeme, što je bitno zbog dubine.....

Vući će ju ferguson, sa 4 reda......

Imam i jednu od 6r, dupli plivajući ram, greda preko 4m,hidro prebacivanje, nju možda složim na uske redove, al to treba nositi imt 560......

Gledao sam za repicu treba biti dubina 2cm,nadam se da ću to uspjeti postići.....

Danas kad sam zvao za ploče, čovjek kaže da neće staviti one mješač što su popikani, jer se događa da lome zrno..... I da uzmem rupe od 1mm,jer prošle godine je bilo dosta sitno sjeme, pa proširim ako bude trebalo.....
 
Evo i usporedbe raonika...... Velika je razlika u visini.....






I sjetvene ploče......


lightshot





Sada je sve kompletno, samo treba montirati na sijačicu.....
 
Nazad
Vrh