Pneumatske sejalice za kukuruz

Svaki savet i predlog je dobrodosao ali obilazio sam malo prodavce polovnih Nodetki i mogu vam reci da se bas nisam odusevio... Samo mogu da kazem da ih farbaju PERFEKTNO a isto toliko ih i cene..
Vidim da svako hvali svog konja pa ajde da pitam šta to fali Monosem sejalici. Mene fantastično služi. Ima težinu, dobro kopira teren, ne kvari se nema šta ili ja još nisam imao kvar. Još i nije skupa polovna. Jednostavno moj adut je Monosem.
 
Vidim da svako hvali svog konja pa ajde da pitam šta to fali Monosem sejalici. Mene fantastično služi. Ima težinu, dobro kopira teren, ne kvari se nema šta ili ja još nisam imao kvar. Još i nije skupa polovna. Jednostavno moj adut je Monosem.


Naravno svako ima pravo na svoje misljenje... Ja se za sad drzim svoga i ako finansije dozvole posle zetve bice ponove po mom misljenju... :osmeh:
 
Ciro, zar ti jos nisi pazario sejalicu?

Nisam jos... Bio sam gledao sam Agriju i malo polovne sejalice ali je izbor pao na novu Agriju e sad videcemo do kraja kako stojimo sa finansijama posle zetve....

Ovu setvu sam zavrsio (pozajmio sejalicu) tako da sad imam gdinu dana fore da razmislim i da pronadjem pravu sejalicu za mene.... :ppozdrav:
 
Prošle godine posle novosadskog sajma neko je kačio slike čini mi se od Agrije tj; njihovog "novog" modela (da ne kažem "pozajmljenog") setvenog aparata !!! Zna li neko dokle su došli sa tim njihovim "prototipom" ???:sta:
 
Prošle godine posle novosadskog sajma neko je kačio slike čini mi se od Agrije tj; njihovog "novog" modela (da ne kažem "pozajmljenog") setvenog aparata !!! Zna li neko dokle su došli sa tim njihovim "prototipom" ???:sta:

Modifikovan je pogon,preko zupčastog kaiša,tj 2kom,stavljeni širi i višlji točkovi za određivanje dubine kraj diskova,i polako počinje da liči na zapravo
 
Sad sam malo procunjao unazad godinu..... Dragan18 je postavio sliku ovde u istoj temi pre skoro godinu.......nadam se da se neće ljutiti....:ppozdrav:

300ts3m.jpg
[/IMG]
 
Lane su rekli da su napravili 12 prototipova,ali nisu sve izlozili.
Laka je to baterija za notil,rekao mi neki cika krupniji ako je dignem da je nosim besplatno kuci,ali je brzo promenio misljenje. :osmeh:
 
Nazad
Vrh