Pneumatske sejalice za kukuruz

posto se radi remont sejalice sta mislite kod kojih proizvodjaca nabaviti delove (ima puno razlike u kvalitetu)
 
Evo jos jednog nacina za prebacivanje markira.
attachment.php


---------- Poruka napisana u 22:33 ---------- Prethodna poruka je at 22:29 ----------

attachment.php
 
Dobar dan dali neko zna ge moze dase kupi diskovi za olt sejacicu za kukuruz soju mehanicka sejalica
 
Vaske td,svaka cast i za patent,a i za pravac.Dobra ti je i kombinacija masina.Cim se smiri vreme krecem u nabavku opreme za to,a resio sam i kontrolu setve da uzmem.Ima od AGRIE da napravim cudo.
 
Poslednja izmena:
Ja se Bas nerazumem U Sejalice,Ove godine Zeleo bi da sebi Kupim jednu,Jer svake godine 700 eura dajem samo na setvu drugome,Razmisljao sam Polovnu remontovanu da kupim Pa sam Nasao Ovo.Sta vi mislite Vredi li?I dali je moguce na njih ugraditi elektronsku Kontrolu setve(Jer prosle Godine Komsija kad je sejo sebi Svaki treci red nije imao A nije ni presejavao):sjasi:

http://www.kupujemprodajem.com/4reda-2300-6redi-2700-1447016-oglas.htm?filter_id=9208636
 
Mislim da je cena na mestu ako su tako sredjene kao sto kaze,a na svaku sejalicu se moze ugraditi kontrola setve.
 
I ja se slazem za cenu.Neznam za cenu drugih,ali koliko se secam nova agria sa 4 reda je oko 4200e,tako da ovo nije skupo,a i lepo izledaju.A kakva je unutra treba videti.Ja sam moju platio 2006. novu 3400e sa 4 reda.
 
imam ja remontovanu nodetku, ali razmisljao sam o kupovini nove, dvoumim se izmedju nove nodetke ili majevice maja 4 reda,koje preporucujete?
 
Nazad
Vrh