Pneumatske sejalice za kukuruz

To bogatstvo se odnosi na prijatelje,jer njih biraš,a na rodbinu ne (kakvi su - takvi su - tvoji su)
 
Danas sastavio reduktore,remontovao zvona.. Jos malo pa ce ponovo biti kompletna... I onda odmah proba....:osmeh:
 
jel netko možda ima neke slike od nodet sijačice koja je preklopna i diže baterije gore jedne iznad drugih ili nešto iz katakoga možda?
 
Da li neko ima suncokretne ploce za bekericu makar da uzmem uzorak ako vec nema niko za prodaju.
 
Danasnji posao... Polako sklapanje... Nemam bas vremena da radim po ceo dan ali uradice se za neki dan sve...

030415170643.jpg


030415170713.jpg


030415170659.jpg
 
Pa mogao sam i tako,mogao sam i celu bateriju da skinem ali.... Ovako sam poceo pa reko moze i ovako uz malo vise muke... Sad je gotovo jos da sklopim to sve,sutra stizu delovi i gotovo...

Posle cu da vidim za kontrolu setve... Neznam koliko je kontrola sa brojacem hektara? Zna li mozda neko i gde je najpovoljnije uzeti?
 
Ćiro, da li si sa distanc platnama korigovao zazor u zupčanicima (u setvenom aparatu)? Ako ima previše lufta brzo se pojedu...
 
Ćiro, da li si sa distanc platnama korigovao zazor u zupčanicima (u setvenom aparatu)? Ako ima previše lufta brzo se pojedu...

Naravno,narucene su i platne za stelovanje i sve je odradjeno po propisu... Iako rasturam prvi put pneumatsku imam vec iskustva sa reduktorima pa znam kako to ide...

Princip je isti ostalo su nijanse.. :osmeh: :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Zna li neko nesto vise o kontroli setve sa brojacem hektara???

I da li mozda neko ima da mi proda onaj mehanicki brojac hektara sto se montira pored menjaca????

- - - - - - - - - -

Hteo bi ovo da kupim ili kontrolu setve sa brojacem hektara.

rwq7fn.jpg
 
Samo kontrola je oko 160e ako ne gresim tako mi je kolega rekao.. E sad sa brojacem neznam koliko kosta? Koliko li se doplacuje?

Usluga ima i njive sve manje.. :haha:

- - - - - - - - - -

A ako ima da se nadje moze i ovaj mehanicki brojac ako je precizan????
 
Nazad
Vrh