Pneumatske sejalice za kukuruz

Svuda ima mazalice sem na poklopac donjih kucista...

Na manjacu ima,na kucista gornjih reduktora ima,na vesanje ima svuda...
 
Najbitnije je da namestiš ovde
ee4a33394050252.jpg
[/URL] [/IMG]
u samom kućištu samo ubaci masti i to je to
 
Sad jos da stigne kontrola setve i taman.. :osmeh:

KAzite mi kako naj lakse skinuti onaj deo ispod sto smeta kad se seje soja sa dvorednim plocama??? JA te ploce imam (dobio gratis)...

A da li ce kontrola setve smetati tim plocama???

- - - - - - - - - -

Najbitnije je da namestiš ovde
ee4a33394050252.jpg
[/URL] [/IMG]
u samom kućištu samo ubaci masti i to je to


E ovo je super ideja i to cu odmah da odradim kad vec radimo.. :osmeh:
 
MA te caure mogu da se menjaju svake godine... Smesna investicija i 2 sata posla i gotovo...

Prvi put radim remont Pneumatske i smesno koliko je prosto sve i delova ima sve sto zatreba.... Svaka sitnica pa i najmanja platnica ima da se naruci....

Sutra narucujem drugu turu delova...
 
Ćiro druze sad ću ja da ti kazem jednu stvar al bez ljutnje!Srbijanac si ti i ja imam te krvi preko majke ne bi dao novce pa da te deru samo kad se bas mora,i to na natezanje.Znam vase pare su jako skupe...bez ljutnje kolega:ppozdrav:
 
ja mislim da ne treba stavljati mazalice gde nije fabricki stavljena,recimo,na dvodelna kucista kardana,sto je ciro postavio slike,zato sto se posle maze,a mast nema gde da izadje,pa zupcanici bezveze muljaju jednu tu istu mast i samo dolazi do nepotrebnog opterecenja,sve caure koje su na sejalici,su sinter caurekoje se same podmazuju,imaju u sebi ulje,x puta sam imao prilike da preradjujem caure na strugu,i uvek je malte ne kapljala mast.
 
Ciro je dobar deran, pa svi smo spremni da mu pomognemo - koliko mozemo -, zato je i pracena sad ova tema :ppozdrav:

Hvala kolega...

I ja pomazem svakom koliko god mogu i znam....

- - - - - - - - - -

Niste mi rekli kako najlakse da skinem deo sto smeta dvorednim plocama i da li ce EL.kontrola da smeta dvorednim plocama????
 
Nije mi jasno što pominjete za subvencije za novu mehanizaciju kao "tijesno" , "ako prodješ" , "ako imaš sreće " i sl ..?? O čemu se radi ?
 
Senzori nesmetaju ničemu,ali ako vraćaš usmerivače,neseješ dvorednim pločama,i usmerivač suziš za debljinu lima - nosača senzora,da ne pritiska ploče :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Nije mi jasno što pominjete za subvencije za novu mehanizaciju kao "tijesno" , "ako prodješ" , "ako imaš sreće " i sl ..?? O čemu se radi ?
Nema za svakoga,ko pre đevojci,onoga je
 
Nazad
Vrh