Poljo wiki KWS uljana repica
Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Držač kao ispomoć za pakovanje vreća od 10 kg

Član putin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    РЕПУБЛИКА СРПСКА,Братунац.Бачка Паланка.С
    Poruka
    3,155
    Zahvalio se
    714
    Zahvaljeno 1,011 puta na 592 poruka
    Downloads
    8
    Uploads
    0

Držač kao ispomoć za pakovanje vreća od 10 kg

Nisam znao gde da postavim pitanje pa ajde ovde...
    DA li je neko pravio drzac za vrece za pakovanje povrca one najlonske od 10kg za krastavac i sl,tj da olaksa pakovanje,video sam na nekom linku u kad pakuju mrkvu postave vrecu na drzac i olaksaju pakovanje..
    Ми нисмо вером и језиком једно са Србима и Србијом него смо кост од кости српске, једно по духу и судбини. Одлучили смо да једно будемо са Србијом без услова, без преговора и без поговора”.
    Јаша Томић
    "Раскомадани српски роде, опамети се да би се ујединио и тако опстао на овој страшној историјској ветрометини! Одбаци оне који ти муте памет, продају те буд зашто, претварају те у роба!" Светозар Милетић.... Република Српска.....

Administrator novii avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Poruka
    7,483
    Tekstovi u blogu
    102
    Zahvalio se
    1,156
    Zahvaljeno 1,006 puta na 582 poruka
    Downloads
    261
    Uploads
    127
    Ovo je zanimljivo pitanje pa sam morao da ga odvojim u posebnu temu. Mada je u naslovu navedeno 10 kg bilo bi zanimljivo da se predstave sistemi koji olakšavaju pakovanje i za druge težine.

Član
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Poruka
    2,827
    Zahvalio se
    925
    Zahvaljeno 638 puta na 439 poruka
    Downloads
    37
    Uploads
    0
    Takav neki držač je možda najbolje napraviti od armature 6 ili 8 mm, sa nekim štipaljkama, u zavisnosti koje je visine vreća u koju se pakuje uskladiti visinu, a obraditi pažnju i na prečnik.

Član putin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    РЕПУБЛИКА СРПСКА,Братунац.Бачка Паланка.С
    Poruka
    3,155
    Zahvalio se
    714
    Zahvaljeno 1,011 puta na 592 poruka
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Bokibole ovo sto sam video na tom snimku,msm da je to od U.Davidovica neki snimak iz futoga msm,dosta jednostavno napravljeno,al nem sad da nadjem taj snimak,a dosta olaksava posao..
    Stipaljke ne znam kako bi funkcionisale al moracu videti nesto.
    Ми нисмо вером и језиком једно са Србима и Србијом него смо кост од кости српске, једно по духу и судбини. Одлучили смо да једно будемо са Србијом без услова, без преговора и без поговора”.
    Јаша Томић
    "Раскомадани српски роде, опамети се да би се ујединио и тако опстао на овој страшној историјској ветрометини! Одбаци оне који ти муте памет, продају те буд зашто, претварају те у роба!" Светозар Милетић.... Република Српска.....

Dozvole pisanja

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete odgovoriti u temi
  • Ne možete postavljati atačmente
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •  
Svi postovi su vlasništvo njihovih autora. Poljoinfo.com ne garantuje tacnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi mi bili odgovorni za štetu ili gubitak koji je posledica bilo cijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju izmedu registrovanih clanova.