Glodari u skladištnim prostorima

Milane...samo nemoj da preterujes, stavljaj 2-3 mamka(ratimora) najvise po jednom mestu, ali svako vece, jer jedan pojede i vise nego sto je potrebno ili odvuce-skladisti. Bas ih ima ove godine, ja sam dosad pozamasnu svotu novca potrosio na mamke, tako da bi trebalo da se povede racuna o rentabilnosti-efikasnosti
 
Milane...samo nemoj da preterujes, stavljaj 2-3 mamka(ratimora) najvise po jednom mestu, ali svako vece, jer jedan pojede i vise nego sto je potrebno ili odvuce-skladisti. Bas ih ima ove godine, ja sam dosad pozamasnu svotu novca potrosio na mamke, tako da bi trebalo da se povede racuna o rentabilnosti-efikasnosti
Što je neko već napisao ne možeš ih nahraniti koliko ih ima, samo se kote.
 
Imam problem sa divljim golubovima i gugutkama u skladistu. Jeste da je tema za glodare, ali racunam isto jr stetocina.
Kako je najbolje resiti ih se ?? Jato je od 30-40 komada minimum. U krugu od kilometar-dva jedino ja skladistim zitarice tokom cele godine I bas se jato povecava. Na toliki broj steta bas nije mala. Da pucam ne smem zbog komsija. Bacao sam petarde zimus I nije ih bilo neke vreme ali su se od marta opet vratile I to u vecem broju. Ima li neko resenje. Razmisljao sam o potpunom zatvaranju objekta sa svih strana ali investicija nas nije mala.
 
Ja sam hangar zatvarao sa mrezicom za paradajz ( ona zelena) kad sam imao problema s pticama.
 
Nazad
Vrh