Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Po meni je Amazone jedna od najboljih sejalica,ja samo kazem sta sam video ove godine na njivi. Gaspardo jedina nije imala problem zato sto su baterije u 3 reda i radila je na zemlji koju je pripremala Olt Tara koja je izvalila gromade, Amazone je sejala na tanjiranje Ferocoop koja ima razmak 20cm.
 
Seje ona di god oš:haha::haha:
okbblu.jpg


- - - - - - - - - -

Ovde je tanjirala TARA 36 dva puta.
 
Drugaciji je tip zemljista,ovakvu pripremu mi imamo kad su idealni islovi. Blizu su prednje i zadnje baterije,kao i na Agriji i tu zaglavi busen i zagusi,a nekad i digne sejalicu pa ostane gomila na njivi
 
Miloš d.t. kako se devedesetka ponaša sa tom sejalicom? Jel ta od 4m? Koliko je teška sa semenom?
 
Moja od 3m je sa povišenim sandukom i stane u nju 750kg semena.Bude tu lepog tereta za onog ko je nosi.
 
Jesi sam pravio branu ili porucio.
Moram i ja da radim pa da vidim sta mi je bolje i koliko te je izaslo
Sam pravio! Izašla. : opruge ruma vašar 3200. 6m cev debelo zidna 35*35. 1200din šrafovi matice i podloške 800din okrugla cev već imao, crvena boja tri u jedan i žuta sa razredjivačem 1500din malo žice na co2. I malo farbanja komresorom. I to je to
 
а ни гуме нису надуване.....журили да заврше.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
 
Slucajno naisao na oglas, delovala mi interesantno. Znaci bolje da skine taj dodatak za djubrivo, lakse ce prodati:haha:
 
Nazad
Vrh