Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

2ppiut0.jpg

wtj6nk.jpg

23m8y9v.jpg

29f70ic.jpg

Imam i hidro markere i kuku za vucu prikolice. Posto mi sve to ne treba skinuo sam da malo olaksam ruji.
 
Gledao sam neki dan drugarovu novu gaspardovu sejalicu,cini mi se nina,monodisk od 4m.
10000e + i jos pdv...
Sta je to bolje i revolucionarnije kada je to tako jako skupo???
 
Ove godine se kod na gaspardo pokazala ubedljivo najbolja. Agrija,Amazone,Poljostroj.sve guse kad naidju na buse,a ove godine ih ima u izobilju. Drugar juce sejao sa Amazone, kaze vise stajao i vadio buse nego sto je radio. A dvojica imaju Gaspardo s.maria 3.6m tri reda baterija,seju bez problema i jaka je sejalica ne smeta joj nista.
Definitivno za koju godinu planiram takvu sejalicu,ako bude.::novac::
 
Ja imam ovu, precizna je jako.Dobra je pogledao sam i amazone kuhn ali su cene jake dosta
f08be7b596854e5f439cc26688bafa8a.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ove godine se kod na gaspardo pokazala ubedljivo najbolja. Agrija,Amazone,Poljostroj.sve guse kad naidju na buse,a ove godine ih ima u izobilju. Drugar juce sejao sa Amazone, kaze vise stajao i vadio buse nego sto je radio. A dvojica imaju Gaspardo s.maria 3.6m tri reda baterija,seju bez problema i jaka je sejalica ne smeta joj nista.
Definitivno za koju godinu planiram takvu sejalicu,ako bude.::novac::

Ja sa mojom nisam ni jednom stajao,a bilo je busa i to pogolemih.
 
Ove godine se kod na gaspardo pokazala ubedljivo najbolja. Agrija,Amazone,Poljostroj.sve guse kad naidju na buse,a ove godine ih ima u izobilju. Drugar juce sejao sa Amazone, kaze vise stajao i vadio buse nego sto je radio. A dvojica imaju Gaspardo s.maria 3.6m tri reda baterija,seju bez problema i jaka je sejalica ne smeta joj nista.
Definitivno za koju godinu planiram takvu sejalicu,ako bude.::novac::

Milovane gresis za Amazone sejalicu.Ja je imam i nemam nikakvih problema sa sejanjem.To vam moze potvrditi i Raca nas kolega
 
Nazad
Vrh