Cena psenice 2016

Ja danas bio nudi mi 18 din,dvoumim se sta da radim. Imam vremena da mu javim do 16h danas.


Prodato... po okorelih 18 din sa pdv.
 
Poslednja izmena:
U subotu tovario jedan kamion psenice, danas mi salju prijemnicu.
Kada na prijemnici pise da se skida 381kg zbog necistoce, primese 3,2 natovareno je 27.200. Psenica je bila dosta cista, ali nema veze, sta je tu je.
Ali je cudno sto su mi skinuli 109 kg zbog trskova analize, a izmeren je samo HT. Ostao sam bez reci.
 
16,5
Ne bih da pricam gde je otisla, da ne ispadne da se zalim. Mnogi citaju forum.
A treba im prodati jos psenice.
 
Ja sam zadovoljan sa tom cenom. Pogotov za moj kraj, ostali kod jos uvek placaju 16.
Pare mi nisu bile potrebe, to sto mi je ostalo je za kupovinu Ureje i KAN-a.
Odlucio sam prodati sada kako bih posle nove godine imao djubriva kod sebe.
 
Realno si dobio 16.20din. Uvek pre utovara sve dogovoris precizno da ne bude zabune.
 
Ja sam dogovorio tel-kel.
Ali sta sada da radim, ispalo je tako kako je ispalo i gotovo.
Ne raspravlja mi se zbog 500kg psenice na 27t.
Niti cu se ja osiromasiti, niti ce se oni od toga obogatiti.
 
Poslednja izmena:
Manjeviću,tu su dve stvari u pitanju.Prvo,ako nije bilo priče o tome a oni to zaračunali,onda je to "prevara".Drugo,nije ni 70 € za baciti.Neće se oni obogatiti na tebi ali koliko će oni takvih imati pa puta 70,e to je računica za "vanredno bogatsvo" ili ti "krađu".I svi ćute,a oni pmetni tj bezobrazni i posle svake sezone ,novi mercedes pred kapijom,a ti idi u brazdu i ori,treba njima ponovo predati pšenicu.
 
I cekajte sta bi ja sada trebao da uradim po vama?
Da se posvadjam sa njima i posle da nemam kome prodati psenicu?
To se sada tako desilo posle prodatih 8 kamiona, i sada ja odma treba da se bunim ljutim i onda da dam ovima kod mene na 16 dinara i da mi isplacuju 6 meseci. I to nije bilo do firme koja otkupljuje od mene nego do onoga gde je isporucena psenica.To sam zaboravio da napisem?
 
A odakle ti sad znas ko je uzeo tih 500kg?
Kada mi je poslata prijemnica sa tog otkupnog mesta. I pre svega ja imam svoje misljenje u vezi toga i toliko.

Ja sam jednostavno pitao da li je nekada nekom skinuto za troskove analize. Jel mi je to cudno i to mi se ne svidja.
A to koliko i kako cu gledati ako mi neko uzme 500kg psenice je moja stvar. Mozda se necu sekirati i za 5t, opet je moja stvar.
 
Nazad
Vrh