Fieldbook-knjiga polja.

Pa ne znam zašto to nisi napisao jednostavno da ti veruješ da će svi sada da upisuju neke izmišljene podatke tako da vlast bude zadovoljna. Moje mišljenje je da neće podaci biti tačni 100%, ali da će bar 85% podataka da se poklapa sa stanjem na terenu.
 
Ti si pčelar.

Uredna i tačna evidencija će za dva sati otkriti krivca pomora pčela. To ono kad prskaju, a ne obaveste komšije pčelare da zatvore košnice jer ih baš neš zabole...

E sad me ubedi da će bilo ko rizikovati pisani trag koji ga može učiniti "osumnjičenim".

Verujem da će se u nekom trenutku ispostaviti da trgovci uvoze hemiju da bi je držali na lageru jer kod nas niti ko prska, niti ko ima registrovanu prskalicu, niti je ko pohađao kurs o bezbednoj upotrebi prskalica.

Živo me interesuje kako će trgovci tada smisliti sistem za prikazivanje bezbedno uništene hemije sa isteklim rokom trajanja.

I tako... Moram sad da menjam dotrajalo kolje na električnom pastiru. Aj uzdravlju.

Upsss, setih se paljenja strnjišta i zakorovljenih parcela, a plodored , a ufff..
 
Nije softverski program,ali dobro cuva evidenciju! :osmeh:

212trfl.jpg
 
Ima ova verzija knjigapolja.rs, ali neznam koliko je besplatna.
 
Ima ova verzija knjigapolja.rs, ali neznam koliko je besplatna.
Zdravo svima! Našla sam ovu akciju za mlade poljoprivrednike http://knjigapolja.rs/konkurs_za_mlade_poljoprivrednike/
To je ista ta aplikacija koju ste Vi spominjali. Ja sam otvorila nalog, poslali su mi mailom i uputstvo, mada sam posle videla da i u samom programu postoji uputstvo. Ne deluje mi komplikovano ali trebaće mi malo vremena da se uhodam. No, prvih GODINU DANA je besplatno pa valjda će mi to biti dovoljno :D
Vidim da postoji i cenovnik, a u svakom slučaju i da otvorite nalog koji nije preko ove akcije imate 30 dana besplatnog korišćenja za probu!

Nadam se da će nekom biti od koristi, meni se, za sad, sviđa program :)
 
Nazad
Vrh