John Deere

Traktor 12350 din + prikolica 3450 din al je i dosta kvalitetan, po pijacama 10000 din al su lagani kao perce... Ako nemoze tata da kupi John Deere bar sin da vozi :D
 
Sad samo naljepi gumu od bicikla unutranju na točkove (ako su samo plastični), udobniji je i tiši, a i duže će mu trajat, eno moj je pokido svog (rascvjeto se zadnji pogonski točak), cijele dane visi po njemu. Sipo je i ulje :haha: jednom je uletio u potok narikverc pa se prevrnuo, ja i ćale gledali, kad viče stari ''ispravi ga ulje će ti iscurit''..

Sad kaže da treba kupit s gumama na pumpanje... btw. i on voli zelene
 
e pogledajte ovu mrcinu kako vuce 20 brazdi :D
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=fnhibHOIjro[/youtube]
 
Koliko vidim sve prezentacije traktora se organizuju na potezima gde se zemlja lako radi ,taj bi u ritskoj crnici prepolovio broj brazdi, a mozda bi mu i to bilo mnogo.
 
hehe da radi on kod mene izgubio bi nekoliko brazdi svaki krug!
@petarHR da mi je videti kako ga dete cepa kazes sipao je i ulje lepo lepo samo kad se prevrce da se en povredi inace samo neka ga tera hehe da sam video :D :ppozdrav:
 
Ima po sredini tockova nalepljenu gumu sirine oko 1 cm. Ipak je to John Deere... :D Klinac je jos mali nemoze da dohvati na pedale, ali ga zato gura po ceo dan i nikome neda ni ruku da stavis na njega :haha:
 
taj jd5725 mislim da ga je imao clan zzivica koji vec 40 dana nije na forumu ali on ga je imao 3 meseca i vratio ga jer je imao mnogo mana i uzeo novog kejsa jx 95 za koji kaze da je popravio sve mane koje je imao john deere i da je case daleko bolji od tog jd i ja hocu da dodam jos to da ljudi pricaju da CASE JEDE MALU DECU :haha: :haha: :haha:
vlado kako hoces na tebi je da odlucis koji ces traktor dal jd ili case :ppozdrav:

a jel neko zna ovaj john deere 6320 iz futoga neki Prelic ga ima i evo i video pa pogledajte
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Sxrv2oLXjkY[/youtube]
 
ma nemoj sad pametovati todore kao da si ti vlasnik john deera ili caseja pa sve znas ::lose::
ja se mogu kladiti da je case jx 95 bolji od jd5725
jer taj john deere se proizvozi u MEXIKU i ima tehnologiju motora menjaca i hidraulike iz 60tih godina,motor mu je 4,5l powertech 95ks malo vece potrosnje i voli on da potrosi i vise goriva od case jer ipak je to jd a svaki jd dobro vuce i ima snage ali i vise trosi,menjac je 3bzine(sinhro)x3ranga(nesinhronizovan)35km/h sto mu je i mana jer nemozes prebacivati iz drugog u treci rangh u pokretu i moras stati da bi promenio i ima malo brzina 3 je malo kada se vuku prikolice i redi nesto teze ali ok,a hidraulik mu je kapaciteta oko 1500kg,i za pohvalu mogu reci kabinu koja je nemacka i dobro uradjena sa klimom,i jos jedna stvar mi se nesvidja jer ne postoji opcija izbora tockova jer su prednji suvise mali i uski 11.2.24 a zadnji su jos dobri 16.9.30 ali mogli i biti i veci,i masa mu je prilicno mala svega 3500kg sa tegovima i zavrsna obrada bas je solidna...ali sve u svemu dobar je to traktor za lakse poslove i ko ih voli i zna njihov kvalitet i veruje da su dokazani nek ih kupi a i cena od 37000evra nije mala a nema ni kompresor ni poteznicu a kad bi to jos platio doslo bi 40000e i to je jako puno a delovi skupi ::novac::
s druge strane case ih jx 95 se sklapa u turskoj ima tehnologiju iz 80 90 godina,motor 3.9 iveko 98ks male potrosnje goriva i ima snage i motor mu je za svaku pohvalu,menjac ima 4brzine po 3 ranga 35km/h sve sinhronizovano,ima dobar raspored brzina i lako se satlaju i ima mehanicki reverser,hidraulika mu je kapaciteta 3500kg ima 2 para hidro izvoda za prikljucke i liftomatik za bzo spustanje i dizanje orudja,tockove ima dosta velike prednje ima good year 13.4.24a zadnje 16.9.24 sto ga cini stabilnim,kabinu ima tursku ali veoma kvalitetno napravljenu sa klimom i podesivim volanom i lako dostupnim komandama a traktor ima masu od 4080kg sa tegovima i ima dobru zavrsnu obradu i lepo izgleda a cena mu je jako povoljna jer kosta 35000evra sa svom opremom osim kompresora koji se doplacuje 2000evra ali svakako case je povoljniji od jd i po mom misljenju bolji u svakom pogledu tako da case jx 95 preporucujem svima a ko neveruje neka sedne u case ili jd i ima prilike da radi i s jednim i drugim i videce kako se ponasa kolko trosi kako vuce i to,i neka se odluci koji je bolji i taj da kupi a to preporucujem VLADI77 kao i ostalim kupcima ovih traktora :ppozdrav:
 
vlada77 je napisao(la):
da li neko od forumasa ima jd 5725? :cao:

meni osobno se ne sviđa, bolje neki iz serije 5020 (jest da je skuplja ali definitivno puno puno bolja), ili možda neka polovna šestica iz ranih 90ih bi bio bolji izbor

:mad: Johny CASE IH :haha:

Edit by Branko:

Svi postovi koji nemaju veze sa temom su prebačeni u off, i svaki sledeći koji bude izvan teme se briše bez upozorenja.
 
Znam da je off ali moram opet ponoviti.Gde su Case traktori na imanjima poljoprivrednih giganata 70,80,90-tih godina.Ja nisam video ni jednog jedinog sem JD i MF.
 
Nazad
Vrh