John Deere

ja kad bi kupovao sada traktor uzeo bi case jx 95 ali jd nebi uzeo iz mnogo razloga i za njega se poteznica i tegovi doplacuju jos 3000evra sto je jako skupo a kejs sve to ima u standardnoj opremi i kosta 35000evra ali svi kazu da su jako dobri posto su case kod nas prisutni preko 5 godina i dobro su se pokazali a ovi jd su se poceli uvoziti prosle godine i videcemo kako ce se pokazati mada neki ljudi pricaju da oce na tim motorima da puca radilica i da mnogo trosi a delovi su jako skupi tako da ako hoces kupi novog kejsa umesto jd i nemisli da ako je znak JD da je to pravi jd...to je samo obican starinski traktor koji se proizvodio davno a sada su ga mexikanci ponovo poceli raditi i dobro se prodaju za sada a ti dragane dobro razmisli pre kupovine i sve doobro pregledaj pa tek onda kupi i jos jedno da kazem nekupuj traktor na lepe oci ili lepu zelenozutu boju jer izgled nekada zavara tako da na tebi je izbor :cao:
 
nisam cuo da je neko imao problema sa jd 5725,kod nas u vojvodini je prodano 36 komada i serviseri kazu da nije bilo nikakvih problema sa njima.cena im je 31800 sa tegovima i poteznicom.svi vuku tri brazde,ja ne sumnjam u motor da nema snage,mene brine njegova mala tezina,koliko je tezak tvoj foton?
 
moj foton ima 4500kg sa tegovima i bez oko 4 tone sto mi znaci puno u oranju a taj jd 5725 nema bas neku tezinu za oranje sa svojih 3200kg i zato nemoze iskoristiti tu snagu i menjac sa 3 brzine nije bas za pohvalu ali motor u to ja nesumnjam ali veruj mi da netrosi malo kao neki kejs ili nh ali on voli da popije malo vise ali ok to je john deere... :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242160980[/time]_________________________________________________
a jel ta cena od 31800e je sa ili bez pdv??
 
auuuuuuuuuuuuuuuuu puno je to novca za takav traktor jedan u selu kod nas ga je kupio za 35000evra jer je imao popust na gotovinsko placanje ali ja nebi dao za taj traktor 37000evra nikako ...ma bolje vlado uzmi novog kejsa jx 95 sa sajamskim popustom koji dodje oko 34500evra i budi miran ipak je case bolj od toh malog john deera iz mnogo razloga ali ja ti savetujem case uzmi ga i neces se pokajati! :cao:
 
pre neki dan sam bio u JD 4040 dobar traktor menjac je extra zajeban ali dobar moze se menjati u nekim brzinama bez kvacila 120 konja u kabini extra stolica prva liga (LENJ NA GASU)
 
dobri su to john deeri ali dosta su glomazni i dosta trose a i spori su u transportu ali to su original amerikanci a ne kao ovi novi i daleko su kvalitetniji od novih i izdrzljivi i ima ga jedan u mom selu model 4440 koji je prepravljen i ima 180ks i duple tockove i to je prava masina od traktora :D
evo malo vise o tim traktorima
http://www.konedata.net/Traktorit/jd4040.htm
 
ja mislim da je taj covek prepravljao pumpu na 4440 i pojacao motor na 180ks i sada samo pici ima i duple tockove i izgleda mocno :D
 
jbg ruska roba lako puca pa je zato i jeftina a hteo bi to videti na nekom starom JD da pukne?stari americki JD su neunistivi traktori :D
 
pa mora da puca kad ga pretera jer takav teret bi trebalo da vuce neki snazniji traktor a ne rus od 80ks
 
ali rus je to mogao i vukao bi jos duugo da nije morao onako da isteruje iz gomile repe kad je iskipuje pa repa udje pod tockove e da ti je bilo videti to isterivanje :D :D na isterivanju mu je i pukla radilica ::lose::
 
Pucaju radilice i na JD-u kao i na svim traktorima.Bas sam pricao sa burazerom on vozi JD-e jos od `89 te god i doktor je za njih i rekao da fabricki motor od 177ks ima manji precnik klipova nego od 155ks.Morao bi menjati sklopove,turbinu,glavu,pumpu,dizne,dodavati interkuler i jos mnostvo zajebancija a to ::novac:: puno.Ajde pitaj tog komsiju ako ti nije problem pa javi da znam da kazem burazeru!
 
ma nema problema a kolko sam ja gledao na sajtu konedata svi imaju motor od 7600kubika i isti precnik i hod klipa tako da je on verovatno prepravio ili nastelovao pumpu da bi izvukao iz njega 180ks a da napomenem to je bio model 4440 155ks sa hidro prednjom vucom a prepravio ga je na 180ks i sad je kao model 4640 :D
evo pogledaj http://www.konedata.net/Traktorit/jd4040.htm
 
Nazad
Vrh