John Deere

Malo da vas pitam kako nemože da digne sejalicu :zli: :zli: :zli: odnosno dali ste računali koliko je sejalica ili šta već kačite teško na kojoj je udaljenosti od krajeva poluga tačka težišta te mašine pa tek tada se računa na toj daljini koliko taj hidraulik može podići, nemojte računati da on diže dve tone na krajevima poluga i na jedan metar dalje isto, ako taj proračun uradite i neslaže se sa onim što je proizvođač deklarisao e onda je druga priča kao kod mene što se desilo ali na drugom proizvođaču traktora i kada sam dobio odgovor da papir trpi sve da nemora uvek tako da bude TRAKTOR SAM VRATIO ali u svemu za sada sam ja najgore prošao ali priča još nije gotova sa njima. Još nešto da napomenem o ovakvim i sličnim problemima koji se javljaju kod nas poljoprivrednika nema ko da nas zaštiti tj. nismo obavešteni i nemamo iskustva ali zaštita kupaca postoji pa se treba upoznati sa tim pravima i mogućnostima kako da se zaštitimo.
 
Upravo o time sam i pisao u mom prethodnom postu, mi smo ga opteretili setvospremačem, koji je inače do tada nosio IMT577 bez problema, i puko nam je klip, šteta cca 1000 € na samo 300 radnih sati. Na krajevima poluga možda i podigne 2000kg, ali teško diže setvospremac (bez valjaka). :zli:

A ljudi iz Res Trejda su samo slegli ramenima, kao pa dešava se ...
 
jo-jo je napisao(la):
Upravo o time sam i pisao u mom prethodnom postu, mi smo ga opteretili setvospremačem, koji je inače do tada nosio IMT577 bez problema, i puko nam je klip, šteta cca 1000 € na samo 300 radnih sati. Na krajevima poluga možda i podigne 2000kg, ali teško diže setvospremac (bez valjaka). :zli:

A ljudi iz Res Trejda su samo slegli ramenima, kao pa dešava se ...
Tako je i kod mene počelo pa ovo pa ono pa poluge pa to ti je to znaš kada je nešto duže od poluga ono manje diže a mene nije mrzelo da im sve lepo dokumentujem i dokažem i na kraju daleko je bilo od njihove podizne moći koju su deklarisali e onda sam kao PREVARENI KUPAC završio stvar tako što sam im vratio traktor- muke su to ljudi ali ako im malo pokažeš zube i znanje sve bi se moralo odvijati na sasvim drugi način povoljnije naravno za nas kupce.
 
Gledao sam JD serije 5 na sajmu. Ima nekoliko tipova petice. Meksikanac, Italijan, Indijac... Po meni svaki ima precenjenu cenu za tu konjazu i opremu. Ima jeftinijih a ne manje kvalitetnih traktora u toj klasi.
 
jel ima neko jd 6800 ?
ima jedan u oglasima 22000e i kaze da ne zna kolko ima radni sati jer sat se gubi nesto cas pokazuje 4000,pa 400,pa 4400.... jel to neka muljevina il je stvarno moguce da traktor iz uvoza dodje vamo sa 4500rc? a miselin gume prednje olizane(a znam ljude koji imaju miselin gume takve budu na 8000rc).
mislim da je 95 godiste :sta:
 
Ima moj komšija u susedno seli prodaje 6630 mislim ali znam da ima 120ks ima jedno tri godine hoće da kupi od 160 da bi mogao da vuče četiri glave. Traktor je stvarno kao nov ali đabe kad ne ide sa četiri glave.
 
igordulic je napisao(la):
jel ima neko jd 6800 ?
ima jedan u oglasima 22000e i kaze da ne zna kolko ima radni sati jer sat se gubi nesto cas pokazuje 4000,pa 400,pa 4400.... jel to neka muljevina il je stvarno moguce da traktor iz uvoza dodje vamo sa 4500rc? a miselin gume prednje olizane(a znam ljude koji imaju miselin gume takve budu na 8000rc).
mislim da je 95 godiste :sta:

nemojte se oslanjati na stanje guma jer svi znamo da se gume veoma lako menjaju. Kupovina tagvog traktora je macka u dzaku mozda prodjes dobro a mozda i ne.....
 
igordulić
Taj john deere 6800 prodaje Đura iz Rume,možda i bude sad na vašaru,inače čovek samo njih uvozi iz Francuske i uvek ima dobru robu,taj traktor ima vrljave gume al je ovako čaša :cao:
 
pa ovako radi se o traktoru jd 6330 (110ks) cena mu je 62.oooe + PDV.Od opreme ima aktivnu prednju osovinu TLS,menjac 24+24, 500kg tegova napred, po 110 kg tegova u svaki zadnji tocak,pojacanu hidrulika,sva radna svetla,klima,pojacani alternator,gume miselin zadnje 540 a prednje 460,pomocno sediste u kabini,6 izvoda za kipovanje..... i jos tu nekih sitnica...mislim da je traktor :D
 
Nazad
Vrh