John Deere

Kako se pokazala ta serija 7xx. Neko kaze kao imaju nekih vecih problema i nema kao toliko delova za njih, jel tacno ili samo rekla kazala?
 
Evo jos jedne za Nikolu Ilica :)
8007bac1a0128a25790862cdac5ea9e6.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam pogresno razumeo. Mislio sam grejac kao klasican, ovo je ipak oprema za velike minuse. Ako se nevaram radi po USA standardima na 110 V. Moram pogledati u knjigu sta tacno pise.
 

Kaze ovako, kupio sam polovni 8530 i poslije 1,5 godinu pojavljuje se problem da kad idem nizbrdo kocnice ne rade na traktoru. Traktor je sada star 10 godina (kokiko sam shvatio ima manje od 10000 sati). Kontaktirao proizvodjaca i kaze da je sa hidraulikom problem (neka vrsta prioritetnog ventila) , ruke dodju oko 4000$ , i nesto malo manje dio koji se mjenja , ali kako je nasao da to kod odredjenog broja traktora odlazi a kod nekih ne, istog modela , iskamcio je od JD-a , odnosno oni pristali da plate 50% vrijednosti tog hidro sklopa koji treba promjeniti. Kaze da su sad stavili neki Danffosov(proizvodjac) dio, i JD mu daje garanciju na 3000 sati , ako se pojavi isti kvar , JD popravlja djabe. Traktor se mora rastaviti na pola da se moze taj dio zamjeniti.


- - - - - - - - - -

Ovaj video je fantastican , kupio je na kredit veliku balirku za kockaste bale, banka mu je odobrila kredit ali da bi je mogao otplatiti mora sa njom za 45 dana nabalirati minimum 30000 bala da bi mogao platiti radnika troskove i otplacivati balirku, radi 3500 akri zemlje , proizvodi sjeno. Ovdje se radi o " ili pukovnik ili pokojnik". A sa dvije balirke planira nabalirati za to vrijeme minimum oko 45000 velikih bala , normalno to pokupiti sa njive.


Zadnji video od 14.01.2019 kaze da mu neide bas sjajno , lose vrijeme itd. nabalirao samo 17000 bala sa njom , izgleda malo utucen , navodno nece bas bankrotirati ali misli da ce se izvuci.
 
Poslednja izmena:
john deer 6130,20008-2010 godiste nisam siguran,prednji kraj u voznji skace,sta bi moglo biti u pitanju jel zna neko slucajno
 
Nazad
Vrh