John Deere

Jeste staro, ali to ispada da si ga uzeo evro po kilu (sto ispada smesno za tako nesto).
Mislim da se to moze dovesti do izvanrednog stanja ukoliko to zelis.
Kakav je motor, jel pali, jeli menjac powershift, kako radi hidraulika..

Sad videh na YT da je neki lik taj motor nadigao na 650ks..
Sve je to čovek već napisao, samo malo pogledajte unazad.
 
Pali do duse, malo mi cudno dosta vrti dok ne upali, onako kao da nema goriva sve polako preuzima, ali kad upali fenomenalno lepo radi, videcemo kakav je na delu kad se pritisne malko.
 
Cicimoric imam jednu molbu naime vidim da si imao JD4230 pa bi te molio da malo detaljnije opises traktor ako hoces naravno u smislu kakav je menjac {mislim na onaj abcd 1234 neznam kako se zove} hidraulika i ostalo .Ja sam ljubitelj starih masina i od skoro mi je jedan zagolicao mastu a neznam nista o tom modelu a citajuci ranije postove u ovoj temi sam video da si imao takvog,:ppozdrav:unapred zahvalan
 
Koja mu je cena, to je unapredjeni 4020. Luksuzniji... menjac mislim da se zove quad range, imas 1-2bez kvacila, i 3-4 i 2 rikverca takodje bez kvacila , a,b,c,d, mora da miruje. Iz 2 u 3 sa kvaculom i u rikverc mora da miruje. Ako nije iznjakan moze biti dobar pazar...
 
Koja mu je cena, to je unapredjeni 4020. Luksuzniji... menjac mislim da se zove quad range, imas 1-2bez kvacila, i 3-4 i 2 rikverca takodje bez kvacila , a,b,c,d, mora da miruje. Iz 2 u 3 sa kvaculom i u rikverc mora da miruje. Ako nije iznjakan moze biti dobar pazar...
Nisam ga jos video uzivo ,na slikama deluje lepo sredjen trazi sa plugom 7500 e
 
Pa mislim da nije mnogo ako je ispravan, a kasnije i ako nesto ode to se popravi i vozi se dalje, nema tu nesto da kad crkne pa stalno crkava, jednostavno stose opravi to onda ide.
 
Ma i ja ga gledam ali me odgovara to što je moj godišnjak,poznam čoveka nije prekupac pedantan iz bogate polj. porodice i veterinar je gazda tamo je na slici,kažu mi da ga je radio za sebe,što ga prodaje on zna ,a da ga prodaje zbog novog sumnjam ,jer je preskup servis u garanciji za komad plastike,a vamo se govori kako su ti stari pravljeni dok je fe(oznaka u periodnom sistemu za sve koji su zabovarili) bilo gvožđe.
 
Ma i ja ga gledam ali me odgovara to što je moj godišnjak,poznam čoveka nije prekupac pedantan iz bogate polj. porodice i veterinar je gazda tamo je na slici,kažu mi da ga je radio za sebe,što ga prodaje on zna ,a da ga prodaje zbog novog sumnjam ,jer je preskup servis u garanciji za komad plastike,a vamo se govori kako su ti stari pravljeni dok je fe(oznaka u periodnom sistemu za sve koji su zabovarili) bilo gvožđe.
Koliko sam ja razumeo oglas kaze zbog odlaska u inostranstvo i nudi da se proba sto je svakako plus
 
Ja neznam nisam radio nista sa novim, ali recimo kad radim sa 4755 ja se takoreci odmaram... kad dodjem sa njive i iskocim iz njega mogu jos sta god treba kuci raditi, a kad iskocim iz rusa 2 dana sa nikim ne pricam
Druže, ti onda imaš problema sa komunikacijom...
bez uvrede, hehehe...

Послато са X5max_PRO уз помоћ Тапатока
 
Ma i ja ga gledam ali me odgovara to što je moj godišnjak,poznam čoveka nije prekupac pedantan iz bogate polj. porodice i veterinar je gazda tamo je na slici,kažu mi da ga je radio za sebe,što ga prodaje on zna ,a da ga prodaje zbog novog sumnjam ,jer je preskup servis u garanciji za komad plastike,a vamo se govori kako su ti stari pravljeni dok je fe(oznaka u periodnom sistemu za sve koji su zabovarili) bilo gvožđe.

E kolega dok mi razmisljamo ode jd ,ja danas zvao kaze covek prodat
 
Nazad
Vrh