John Deere

Negde im je i to bilo puno. 6630 vuce 2 brazde kod komsija.
Nesto mi tanko ono crevo za iskusne traktoriste,da nisu tvoji derani srknuli da imaju za u grad?
 
Juce sam video nov 6125M u Lugovu je orao sa 3 brazde obrtacem. Bas mi se svidja traktorcic. Da imam viska novaca znam sta bi kupio isto to samo u R:osmeh: Jako lepo je isao i ne dimi ni kad krece sa ovratina.
 
Jednom mom prijatelju je potrebana radionička dokumentacija za John dira 4020.
Isto mu je potreban menjač za isti model ako neko ima na prodaju.
 
Drugari pomagajte pojavio mi se problem na nedavno kupljenpm JD 4755. Problem je u tome da kada traktor podigne plug pocne podrhtavanje hidraulike i to tako snazno da ceo traktor maltene skace, ali kada se ubaci u brzinu i traktor krene hidraulik se umiri dok se ponovo ne aktivira hidraulik. Da li je u pitanju hidraulicni kvar ili elektro?
 
Kod mene na 4630 dešava se isto ali samo dok je traktor hladan.Kada se ugreje nema podrhtavanja.Živcira me ali ne znam šta je u pitanju.
 
DAdize poluge gore dole itrese ceo traktor.I ovo se isto desava dok je hladno ulje nisam probao da ga vozim da vidim kad ugreje ulje dali ce da trese vruc.
 
Kada kreće da diže trese.Kada stigne do kraja trese ali prestane relativno brzo.Sumnjam na pritisak u sistemu jer je sa 160 bara smanjen na 150 a nisam merio duži vremenski period,možda treba da se poveća.
 
Nazad
Vrh