John Deere

Od Ace,zadovoljan sam sa trgovinom sa njim par puta smo vec trgovali nije bilo nikakvih problema,
a to i jeste najbitnije kada od nekoga nesto kupujes...
 
Koji je najprodavaniji polovnjak iz John Deera? Šta mislite za koliko se prodaju traktori stari 30 i više godina? Pročitajte i stvarno nećete verovati! ekspertmagazin.rs/Product.aspx?prod=17556&tran=sr
 
Koji je najprodavaniji polovnjak iz John Deera? Šta mislite za koliko se prodaju traktori stari 30 i više godina? Pročitajte i stvarno nećete verovati! http://www.ekspertmagazin.rs/Product.aspx?prod=17556&tran=sr

Te serije traktora su prije 90-tih na lokalnom soc. piku tukli 16000rh da nisu vidjeli radionu , tek onda su se pojavljivali manji kvarovi na njima , i to radeci najteze poslove u poljoprivredi. Zato je "đondir" usao u legendu sto se tice traktora ovdje lokalno. Prije jedno dvije godine bio je jedan iz te serije na otpadu ali samo mjenjac i diferencijal , nije bilo sata na zalost , zupcanici u mjenjacu i diferencijalu u odlicnom stanju , takodje iz nekog pika a pretpostavljam natukao radnih sati naucna fantastika.
 
Kvalitet materijala od kojeg se izradjuje zupcanik je bio bolji. Sada svesno se spustio kvalitet kako bi remont menjaca bio ranije i kako bi na rezervnim delovima se zaradjivalo. U svemu je tako. Primera radi lokalni varioc mi je vario neke cevi koje sam kupio NOVE i sekao ih je brusilicom kao sir da sece. Da mi uzporedi uzme neku cev se OLT sejalice iz 1980, JEDVA je presekao. I jedno i drugo se zove gvozdje, samo sto ove moje cevi koje sam kupio debelozidne su obicna kesa spram tog materijala iz 1980. godine.
 
Sve je to tačno što kažete za materijale, ali su meni cene i dalje fantastične. Pa nije valjda da samo to toliko vredi?
 
Evo i komentara na cenu za John Deer 4440...
"....Kad se radi o konkretnom modelu traktora. U Americi se na njega gleda kao kultni traktor. Naravno niko ga ne kupuje da bi taj traktor bio nosilac poljoprivredne proizvodnje na farmi. Kupuje se radi prestiža pri čemu se daje akcenat na očuvanost i originalnost...."
"...Ovaj traktor može da ima tu cenu, ali samo u Americi. Kod nas takav traktor se prodaje po ceni oko 5.000,00 evra. Zašto? Zato što za naše uslove ovaj traktor je dosta ne rentabilan. Njegova potrošna je znatno veća od traktora novije proizvodnje, kod nas je isporučivan sa prednjom vučom koja se često kvarila zbog nepravilnog korišćenja, delovi su dosta skupi za naše pojmove jer stižu direktno iz Amerike, alat koji se koristi je colovni , specijalnog alata je malo po servisima..."
 
Da li neko ima sliku sa sajma od ovog traktora ali da se vidi cena koja je bila napisana?

2vnp210.jpg
 
U svakom slucaju onaj ko kupuje, a u ovom slucaju Cici, kad ga kupi sigurno ce ga koristiti u punom kapaciteta. Ovo je mnogo mocan I dobar traktor, odlican odnos tezine I snage sa jos fenomenalnijim menjacem. O udobnosti kabine ne bih ni trsio rece. Spram Cicijevog NH ovo je svemirski brod. I ako sa slicnom deklarisanom snagom kao I HN mislim da je jaci bar 20%. Moze reci ko sta hoce, ali JD je ubedljivo najisplativija kupovina jer I polovan vredi.
 
DA moja greška 107000 + PDV. Mislim da je to bila osnovna cena, a vlro lako sa dodatnom opremom je mogla da naraste za 10000 možda i 20000 evradi.
Slažem se, i po meni je najbolja kupovina Džon Dira, mislim da je ubedljivo najkvalitetniji traktor koji se proizvodi, jeste skluplji od konkurencije, ali što reče @paorpaor i polovan ima dobru cenu.
 
Грунт јеби га није лако кад прочиташ да трактор од 220 000 марака почне да зајебава на мало сати...Ал познавајући како радници возе машине тамо,незнам шта да мислим..Да видиш само какво су им белоруси и Уто,као гробље.
 
Nazad
Vrh