John Deere

Ima li neko iskustva ili informacije o modeli JD 2250 iz 1988. godine? Komšiju jako zanima taj traktor, našao ga je (sumnjivo) povoljnog pa me zamolio da se malo raspitam.
 
Trktor je odlican, mali potrosac, okretan, konforan, stabilan, udoban, brz, ali i spor ako zatreba.
Iskreno bih voleo jednog da imam, al' mi ova susa izgleda nece dati :cool:
 
Hvala!! Čitao sam na netu o njemu i svi ga hvale ali ističu dosta složen hidraulični sistem, posebno pomoćnu hidrauličnu pumpu koja se nalazi u kućištu transmisije i koja napaja odredjene potrošače (uključivanje prednje vuče, Hi-Lo...).

To je inače taj traktor

http://www.pik.ba/artikal/3586922/traktor-john-deer/

N
e izgleda baš najbolje i cijena mi je malo sumnjiva ali ići ćemo ovih dana da ga detaljno pregledamo pa ću javiti kakvi su utisci.
 
Cena i jeste primamljiva posto je to stari primerak bez sg2 kabine i bez menjaca sa strane.
Ovakav ja ponekad vozikam
img1105.jpg
 
Ako nego zanima ima u Hrvatskoj,nedaleko od Pod.Slatine JD 2040 bez prednje vuče,kabina SG( okrugla) 80god, stvarnih 4000rs mjenjač na desnoj strani.Gazda ga je uvezao 80god novog iz Njemačke,a traktor je više stajao nego radio.Gazda je veči dio godine bio u Njemačkoj.Na njemu su još sve 4 gume original.
 
Od nekih malih gazda iz jugozapadne Bačke.Lično ih poznajem sitni paori ništa naročito samo vole da imaju velike traktore i samo se vozaju po selu sa njima, a njive rade sa Belorusima i IMR traktorima.
 
Krasni traktori. Više volim vidit ovaka dva na vrpi nego 10 novih R-ova. Ima par zamirki kod farbanja, al to je zanemarivo. Kapa dole.
 
A to je onaj uvežen iz Nemačke koji je postao nevidljiv pa nije bilo slika. Ekstra sređene makine.
 
Nazad
Vrh