John Deere

5nsp4.jpg
[/IMG]
Moguce je i da je taj ventil, ali onda neverujem ni da bi upalio kardan. U sustini kardan radi tek onda kad ventil zacepi dovod ulja. Ako on radi i posle izvesnog vremena stane onda su najverovatnije potrosene lamele. Taj elektromagnetni ventil, ili radi, ili neradi, nema trece.
 
E da, prodali torpeda i nabacili 2000eura traktor ima 40kmh mjenjac, prednji hidraulik original, 1992 godina .. ja prezadovoljan
 
Potrebna pomoc :)
Drugar ima JD sa hidro pogonom prednje vuce,dali mozda neko zna majstora dobrog za popravke tih prednjih vuca? I nesto sam nacuo da postoji caka da se namesti da se iskljucuje automatski kad se krene u rikverc
 
To moras da nosis nekoj firmi koja radi hidrauliku. Prednju vuču kod tih JD traktora pogone klipni hidromotori i to nije tako jednostavno kao zupčasti, dakle nije za svakoga da to otvara i popravlja.
 
Ma da,imaju sve radne sate ovoga sveta....daj ne kakite ljudi.Postoji stoka koja ne održava mašine,kako kod nas tako i na tom hvaljenom usranom zapadu.Da li je neko gledao na šta su ličile mašine u Banatskom Karlovcu pre oko 4 godine?Ne sećam se naziva firme,Agroživ valda,preuzeo ih je Srbijagas čini mi se...Imali su MF od 280ks,NH od oko 250 ks,JD i Fendt 280 i 180ks,i još gomilu koje čega,žali bože na šta je to ličilo,razjebano, neodržavano... Praksa iz kombinata,jedan ode na klocne zbog manjeg kvara,taj je amin-odmah postaje donor za ostale i završi kao ovi sa snimka...
 
Kada je Todorić preuzeo neki su prodani ovi su ostali da rade dok idu. Sada će kada dođe novi gazda. Uglavnom Fendtovi nisu dorasli zadatku pa se polako vraća zelenko.
411c00f0b074aa42d20c756270180ad0.jpg


Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh