John Deere

Stigla "IPARD" mašina kod komše pre par dana :osmeh: Ozbiljna zver od traktora...

eKqkc4m.jpg
[/IMG]
 
Bio sam juče da vidim tu mašinu, ludilo od traktora. Treba da mu stigne prednja hidraulika za koji dan... Ogroman je, da ne piše na njemu oznaka ne bi mogao ni pretpostaviti da ima "samo" 135ks, na oko bi mu dao 200ks garant.
 
Moram doci kod tebe da vidim onu gumu na senzoru kad malo prodje ovo ludilo oko setve i prskanja.
Radio kupi ko sav normalan svet na Najlonu :osmeh:
 
Da ne verujes ovakvu sejalicu je kod nas vukao 3god. mtz 1021 nije mnogo sejao oko 1000 lanaca al na kraju svake sezone kvacilo novo, zadnje godine jednom u pola setve i na kraju setve. Prosle godine mtz1221.2 njemu nista nije falilo :haha: Ove godine neki clas 170ks
 
3140

Pozdrav
Kupio sam JD 3140 1981 god bez prednje vuce na satu ima 7890 radnih sati, zanimaju me vasa iskustva sa ovim traktorom i misljenje!
Koje ulje ide u menjac
 
Postovanje ,zanima me da li je neko od članova povecavao podiznu moć hidraulike sa ubacivanjem dva pomoćna spoljna hidraulicna cilindra na jd model 5725 ili 5625,posedujem takav traktor pa me interesuje kako bi se to moglo odraditi,unapred hvala :)
 
[video=youtube_share;qAc0RnjSj08]https://youtu.be/qAc0RnjSj08[/video]
A zemlja slatina,ilovača nema šta nema.
[video=youtube_share;4f6j7zV9pd4]https://youtu.be/4f6j7zV9pd4[/video] iz spremanja ista njiva.
 
Ima li ko od članova iskustava sa JD traktorima 3340/50 i 3640/50? Kakva im je potrošnja, kakvi su za održavanje i imaju li kakvih mana?
 
Imam ja 3650,odlican traktor,nije velik potrosac,traktor ima snage,ide kao nevreme,nema nekih mana,prost kao pasulj,lak menjac,dobra podizna moc,precizan hidraulik,itd
Odrzavati ga mozes sam,nema elektroniku...
 
Kolege kakvi su 4440 traktori,na sta obratiti pažnju, jel imaju neke skupe kvarove?

- - - - - - - - - -

Dosta su povoljni na oglasima
 
Joj druze to je Biblija
Hidro prednja vuča na mnogima upropašćena, menjač ok uradi se a sad su već i delovi problem
Motor je skroz ok ali malo više guta naftu
E sad gde naći da nema bar 50 000mč
Mislim da član Matić ima takav neki traktor
Ja sam imao u firmi završio je u Stepanovićevu
Moje mišljenje 4755 još uvek ga ima mnogo i vozi se


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh