John Deere

Da na taj filter ne dolaze crijeva sa izvoda spljne hidraulike?
 
Onaj problem sto sam pisao da nemam ni 15 ni 14 brzinu na 4755 je nestao samo ponekad se upali lampica od pritiska ulja u trans. I ponekad trese dok podize spremac jedno 20 posto slucaja se desi.. jel moguce neki filter da je prljav a ne pali mi odnjega lampicu il nesto slicno.
 
Zamalo prosle godine da ga kupim ali sam odustao zbog nekih drugih investicija.Naleteo sam prosle godine na lika u ataru koji je prskao sa njim.Super stvarcica...on prezadovoljan.Dobra zamena za 539

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
IMG_20180517_113012.jpg
[/URL][/IMG]

IMG_20180517_113957.jpg
[/URL][/IMG]

Na mene ostavio najjači utisak, tako moćno izgleda sa "samo" 110 ks nominalnih. Strašan traktor...
 
Ta M serija je u sustini 6x20 serija traktora malo osvezena. R serija je nesto sasvim drugo, ali je zato i cena druga.
 
Nece ako se sipa samo gorivo s pumpe, ali posto se kod nas svasta sipa onda je taj CR sistem problematican. Jos uvek bi se pre odlucio za klasican sistem nego za CR jer je odrzavanje ne merljivo jeftinije, a razlika je samo u ekologiji.
 
Koliko novaca je okvirno 6110m? Kada sam gledao Hattata u carinskoj zoni, bilo je nekoliko 6110m pored. Kao 2 hattata od 102ks su gabaritno jedan JD.
 
Imenjace duplo veci i duplo skuplji ,obrni okreni da li on moze da sarani 2 turcina ?Nekad su mogli bez problema a danasnji kvalitet nije kao ranije ili gresim?
 
Gotovo sve je razlicito. Bio bi dugacak spisak. M serija se uopste ne prodaje na trulom zapadu, ili mozda tek malo, tamo je samo R.
 
Puno zavisi od opreme. Moj 6125 M sam platio 62... € + pdv . Mislim da je 6110 M oko 57 ... + pdv .
Znaci oko 15 000e skuplji od nekog drugog zapadnog npr Made in Austria 6 cilindara pumpa-dizna, 5900kg, menjac na dugmice 16-16, elektro reverzer i elektro hidraulika. Cisto onako poredjenja radi, bez ogibljene kabine, prednje hidraulike,suspenzije...
 
Ta razlika ostaje u džepu, kad nešto crkne da se ima
Mada po meni ti CR sistemi su golo govno, ne samo po pitanju održavanja i osetljivosti na gorivo, već su i motoru svi naduvani.
 
I kvalitetniji barem duplo od dog crvenog zapadnog austijskog traktora koji dok dodje do 10000 rs pola stvari otpadne sa njega.
 
Nazad
Vrh