John Deere

Modricu John Deere fluid sipaj. Ja sipam od kad imam John Deere traktore. Modricu sipam i u Masseya i nikad nisam imao problema. Traktor ne izgleda uopste lose, sjedio sam u njemu, ako su ti sati sto pisu, ima da ga se dugo dugo godina navozes. Prodavac sigurno nije vratio sat. Sa tom turbinom on nema vise 62ks, ima dosta vise..
 
Poslednja izmena:
U diferencijala i reduktore 90. U reduktore ide 0.75l. Za diferencijal ne mogu da se sjetim sad tacno. Da nisu tegovi na prodaju?
 
U pravu si, izvinjavam se, moja greska.. Prije par dana sam pricao sa kolegom oko nekih reduktora, pa sam pomijesao.
 
Eno u oglasima polovni automobili sjajne prilike za ljubitelje JD naime neko iz Vrbasa prodaje 4320 ispravan doduse fali mu malo farbanja ali za 3700 e i nije fiksna cena.Jeste stari ali uz malo sredjivanja dobije se lepa i jaka raga
 
Buducnost, slika je iz Rumunije.
2jbtkxu.jpg
 
Sta te posebno interesuje. Ja imam solidno iskustvo sa 6320. Traktor nije licno moj, ali ja sam proveo po prilicno vremena u njemu.
2d9v1jt.jpg
[/IMG]
 
Narucio sa sajta, xenonsijalice.rs.
ima svega i ok je cena. Ovi sa 4 diode taman upadaju na mesto starih samo malo su nizi pa ubacis gume il nesto da bude lepo.
 
Nazad
Vrh