John Deere

stvarno su lepi samo neznam dali su vec u prodaji ali za cene necu ni da pitam :nono: :ppozdrav:
 
ovaj jd je neki specjalni i ofarban u crno i valjda namenjen nekom mafijasu :haha: :haha: :haha:
nema razlike u snazi ovaj 8530 ima 360ks
 
phoenixfendt je napisao(la):
ovaj jd je neki specjalni i ofarban u crno i valjda namenjen nekom mafijasu :haha: :haha: :haha:
nema razlike u snazi ovaj 8530 ima 360ks


Odakle ti informacija da 8530 ima 360 ks??

2nges0z.jpg


Na sajtu proizvodjaca pise da ima 275 ks na kardanu
 
ima i video kako idu ti kombajni na vozu samo neznam gde mi je imam preko 350 favotita na you tubeu
@cicimoric res trade kaze da taj traktor ima 360ks pa i drugi tako tvrde mada tractordata nekada i laze ili ne pa sad....dobar je to john deere i original amerikanac :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237836868[/time]_________________________________________________
evo pronasao sam pa ko hoce neka broji vagone ili kombajne.....ajde 1,2,3,4,5 ....[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=IW5OR09_5u0[/youtube]
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Rm3TjqI81fA[/youtube]
 
:haha: :haha: :haha: Da to su verovatno oni mexicki john deere kombajni ...imao jedan covek pa proveo vise vremena na servisu nego na polju i par puta je imao vecih kvarova otpao mu je i tocak jednom pa popizdeo i zamenio ga za case ih kombajna i kaze case jede malu decu :ppozdrav:
 
kupio Jova novog JD-a negde sam okacio slike platio ga oko 130000e i pici kao lud,za 3 g mu se odplatio
vrsio proslog leta ~240ha tukao ko lud do podne uljana repica,kad sunce upekne zito pa navece repica i samo teraj :cool:
 
gledao ja na kablovskoj u beogradu kad su ameri pravili heder od 11 metara pa izasli oni na njivu ali trajao je dugo taj prilog pa cu vam reci najvaznijih detalja.isterali jd kombaj sa hederom od 11 metara i nesto kasnije vidim rasturu kombajn na njivi,cekaj sto to rade kad jedan frajer drzi cigljicu u ruci i prica da se sjebo kombajn zbog nje da im je upala pod kosu i stao kombajn a dalje nisam gledo.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237841567[/time]_________________________________________________
jedan novobecejac kupio novog jd prosle godine i sad hoce da ga vrati nije zadovoljan sa njim hoce da uzme kejsa.a ove godine je kupio traktor nov od 200 ks i plug obrtac 5 brazda za 15000 eura,to mi cale pricao jer je pricao sa njim.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237841849[/time]_________________________________________________
e a heder sirok da sireg u zivotu nisam video,tolko je sirok da kombaj gura heder po njivi jer sam heder ima svoje tockove koji ga nose,ipak sirina je to u pi... nisam zapamtio da li ga je odizao kombajn ili sami tockovi jer tolko je sirok da bi se pokrivio kad bi ga kombajn podigo,nesto strasno veliko.
 
zzivica je napisao(la):
jedan novobecejac kupio novog jd prosle godine i sad hoce da ga vrati nije zadovoljan sa njim hoce da uzme kejsa.a ove godine je kupio traktor nov od 200 ks i plug obrtac 5 brazda za 15000 eura,to mi cale pricao jer je pricao sa njim.
kombajn je vracen,ali lova od res trade nije, i da imao je 24 razlicita kvara.inace bio je brazilski.
a traktor je placen oko 100000e case puma 210 + potinger 5brazdi plug.a prodavci mu nude case kombajn jer njihova musterija.
 
Nazad
Vrh