John Deere

afcvo9.jpg
opran john deere :osmeh:
 
E ti Stajeri su se tako lepo pokazali da ih ne bi nikad nikom pozeleo evo u zadrugu Sava Kovacevic treba da stignu 4 od 300ks i 2 od 200ks trenutno im je stigao jedan od 300ks pa taj ne moze tri sata u kontinuitetu da uradi,a da mu nesto ne crkne.Nema dana da ga ne cuvaju u ataru dok ne dodju serviseri da ga opravljaju pre neki dan im je crkao na kapiji krenuli na njivu da rade i samo se ugasio.Isto im je pre neki dan je nocio u ataru i onda su ga sutra dan serviseri skrpili samo do firme da stigne,a celim putem nekih 4km je pisao ulje hidraulike.
 
Свако брани своју марку, јбг одувек било и биће. То ти је исто к'о и код светог тројства међ колима....једни воле мечке, други бембаре, трећи аудије....и свако ће рећи моје је најбоље...

Дир то ти је култ, све остало је јерес....
 
Nije tako ja volim svoju decu porodicu...Ovo je sredstvo za rad koje odrzavam i trudim se da mi služi što duže i što bolje bez većih ulaganja nema tu ljubavi po meni...Možda grešim ima primeraka ursusa c355 73 god sa 7000rh bez otvaranja motora jbg itd itd
 
Pa ja bi rekao da svi grese samo se kod skupih brendova greske retko desavaju ali eto u navedenom slucaju moguce da traktor ima neki feler a serviseri nisu dovoljno strucni i odma problem{mozda i jesu strucni nepoznajem ljude pricam napamet}
 
Naravno da postoji ALI kad zivimo gde zivimo. Tako je sa svim ostalim stvarima u zivotu. Bitno je biti iskren i ne lagati sebe.
 
Da je drzava ko sto bi trebala da je imali bi mi svega. Al posto je takva kakva jeste dobro se poljoprivrednici jos i bore. Svi trgovci mehanizacijom su tu samo radi sto vece marze. Kad prodaje masinu nezna cenu. Nezna sta od opreme poseduje. Sto je najgore nezna ni prepoznati nesto kad vidi. Trgovac gleda u prednju ogibljenu osovinu i kaze neznam jel ima ogibljenje. Gleda nazad u prikljucke za vazduh kaze mislim da je bez kompresora. Ovo su samo banalni primeri. Kupujete 2 ista traktroa u 2 razlicite firme (samo primer navodim. Recimo nh 6050 i maxxum 125) svako ce drugacije pricati kako rukovati. Znaci kupac koji daje brdo para (za nase uslove) neobucen seda i vozi. Nema pojma sta sme sta nesme. Vremenom uci i naravno na greskama placa skolu, po nekad i preskupu. Svi se drzite Amerike i JD-a, ok. Jeste prodavan. Gledam seriju 8, i po meni nema mu ravne u toj klasi. Ali niko se nezapita da u Americi neide tako prodaja ko kod nas. I da delova za masine i 20 godina stare ima na trafici. Odete po cigare i usput kupite filter za traktor 30 godina star. A da nekazem i druge delove. Sve ima. Kod nas dobar deo zastupnika ima 3 filtera 2 remena i 30 litara ulja na stanju. Retki su oni sa ozbiljnim lagerom. O serviserima nevredi. Sve je toliko sarenoliko da to nije normalno. Nema obuke ni malo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da je drzava ko sto bi trebala da je imali bi mi svega. Al posto je takva kakva jeste dobro se poljoprivrednici jos i bore. Svi trgovci mehanizacijom su tu samo radi sto vece marze. Kad prodaje masinu nezna cenu. Nezna sta od opreme poseduje. Sto je najgore nezna ni prepoznati nesto kad vidi. Trgovac gleda u prednju ogibljenu osovinu i kaze neznam jel ima ogibljenje. Gleda nazad u prikljucke za vazduh kaze mislim da je bez kompresora. Ovo su samo banalni primeri. Kupujete 2 ista traktroa u 2 razlicite firme (samo primer navodim. Recimo nh 6050 i maxxum 125) svako ce drugacije pricati kako rukovati. Znaci kupac koji daje brdo para (za nase uslove) neobucen seda i vozi. Nema pojma sta sme sta nesme. Vremenom uci i naravno na greskama placa skolu, po nekad i preskupu. Svi se drzite Amerike i JD-a, ok. Jeste prodavan. Gledam seriju 8, i po meni nema mu ravne u toj klasi. Ali niko se nezapita da u Americi neide tako prodaja ko kod nas. I da delova za masine i 20 godina stare ima na trafici. Odete po cigare i usput kupite filter za traktor 30 godina star. A da nekazem i druge delove. Sve ima. Kod nas dobar deo zastupnika ima 3 filtera 2 remena i 30 litara ulja na stanju. Retki su oni sa ozbiljnim lagerom. O serviserima nevredi. Sve je toliko sarenoliko da to nije normalno. Nema obuke ni malo.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Nema sta sve je tako.
Ti prodavci samo da se sto bolje ucepe u novu firmu.
Jbt,postali su kao fudbaleri,malo-malo pa menjaju firmu.
 
Eh ima i takvih koji malo malo pa menjaju firmu. Ja sam mislio da se svaki posao radi bar s malo ljubavi. Nije isto danas biti u jednom, a sutra u drugom taboru.
Inace taj teg za traktor ne verujem da je vise od 2000 evra. Racunajte da je jedan teg od 50 kg oko 70-80 evra nov, mozda i skuplji. Kila je oko 1,3 evra pa racunajte. Dodje tu nesto iznad 2000, mozda do 2500.
 
Nazad
Vrh