John Deere

Johny posle poliranja...

2d90ba1048987e9a2dd303ec72b66e76.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mogu ici razne kombinacije sve u zavisnosti za koje je trziste. Ako je za trziste USA onda su nazad dupli tockovi, a ako su za trziate EU onda su singl. Precnici felni su u oba slucaja 38" i 28".
 
E znalci ,jedno pitanje kod serije 44xx riknjava pogon prednje vuče,tako sam čuo a ne razumem se u to,dali je tu opravak skup ,moguć ili šta već?
 
E znalci ,jedno pitanje kod serije 44xx riknjava pogon prednje vuče,tako sam čuo a ne razumem se u to,dali je tu opravak skup ,moguć ili šta već?

Ja kada sam se raspitivao za JD rekli su mi dalje od hidraulicne prednje vuce to treba ozbiljno shvatiti jer je skupo za opravku a nije garancija da ce trajati ,gledaj neki sa kardanom a takvi su skuplji jer to znaju i prodavci:ppozdrav:
 
Nasao sam dva hidro motora za tu vucu ganc nova samo stoje dugo pa idu tesko, treba ih malo u dizelu razraditi. Mada citam po stranim forumima, to je samo suport kao kad je veliko blato, i nije jako uskladjeno uz zadnje tockove. A na ovom nasem 4020 sto smo uzeli je neki dan pregledana i puszena u pogon, skoro da se ni ne primeti kad je ukljucena, kardan upasovan od tamica.
 
Budi oprezan kod tog razradjivanja sa dizelom, koji zna biti jako agresivan prema gumicama hidraulike.
Jeste li vi skinuli hidraulicnu prednju vucu i upasovali mehanicku ili ?
 
Kupljen je sa prednjim trapom mehanickog pogona, ali nije koristena, nije imao postavljen izvod na menjac ni kardan. Pa smo mi to nabacili trap rastavili i sastavili, i sad radi, idem ovih dana zavrsit stricu neko oranje bas da vidim kako grebe i koliki plug mu treba.
 
Nazad
Vrh