John Deere

Utvrdio je ko ima Pumu Cvt i Jd uporedo. Puma 210 potrosi 1_2l goriva lo hektaru manje u oranju. Jd je 8200.

Sa stanovista dugovecnosti pitanje da li ce Puma uspeti doci do 18000rs koliko ima taj Jd.
 
Za transport jednostavno nije predviđen jer ga ne možeš napojiti dok maksimalno upregnut i pravilno agregatiran troši kao i svaki drugi traktor čak i manje u nekim operacijama.
 
paorpaor
user-online.png
Jedino JD nudi on-line katalog rezervnih delova gde moze da se vidi ,neki link?
 
JD kvalitet , start motora , ili budjenje monstruma :haha:


Da ne bude zabune , ovako startaju cistokrvi amerikanci posle zimskog sna , sve je u redu sa traktorom , samo ga malo jebe kubikaza i ove serpe unutra dok se malo ne ugriju da pocnu dihtati.

Inace JD ugradjuje na nove traktore koje plasira u americi elektricne grijace , isto tesko pale ali iz drugog razloga nego ovaj.
 
Ovog bolje ne paliti,ovo voziti je u startu kancer pluća ako se pre toga ne ugušiš od tih govana iz odžaka.
 
Goran , nisi u pravu , pokazuje na videu ima 8000radnih sati , jos samo 10000 radnih sati do popravke:sjasi:.
 
JD kvalitet , start motora , ili budjenje monstruma :haha:


Da ne bude zabune , ovako startaju cistokrvi amerikanci posle zimskog sna , sve je u redu sa traktorom , samo ga malo jebe kubikaza i ove serpe unutra dok se malo ne ugriju da pocnu dihtati.

Inace JD ugradjuje na nove traktore koje plasira u americi elektricne grijace , isto tesko pale ali iz drugog razloga nego ovaj.

Pa i nije strasno posle godinu dana mirovanja :kisa:
 
Ovaj ti nije mirovao godinu dana , kaze nove baterije , a i traktor skoro nov, -10C , moj imt star 40 godina upali brze od ovog na -10 isto sa grijacem:haha:.

 
Zanemarite naslov, ali čovjek je našao zanimljivu konstrukcijsku grešku, pomoćna šasija prekratka za par cm uništava motor...

 
Dobro je što imaju tu grešku inače im motor ne bi nikada stradao. :osmeh: Morali su na neki način da mu skrate radni vek.
 
Za transport jednostavno nije predviđen jer ga ne možeš napojiti dok maksimalno upregnut i pravilno agregatiran troši kao i svaki drugi traktor čak i manje u nekim operacijama.
U mom claasu je jd motor i ovo što je matic napisao potpisujem...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
U mom claasu je jd motor i ovo što je matic napisao potpisujem...
I ja se slazem sa ovim, ja sam imao tri Jd,( sad dva) kolega ima dva, i u transportu hoce potrositi. Cak tvrdim da ce napraviti vise posla od drugih traktora iste snage.
Jedno pitanje, ima li neko kuku na Jd serije 50, da bude jednostavnije na sta mislim, kuka kao na Imt 539?
 
U pitanju je JD 4755 ne rade mi oni potenciomeri za visinu dizanja hidraulike,brzinu i otpor kod oranja,i da li zbog toga neradi i plivajuci.Kako se to moze popraviti iko to zna da radi.Unapred hvala na pomoci.
 
Nazad
Vrh