John Deere

Vidi ja vucem 4x42cm i u ovim uslovima ide C1 na 1850o/min i potrosnja je ispod 15lit/kj,u osrednjim do teskim idem B3 isti obrtaji i potrosnja od 15-18lit/kj...

Taj ima luftiranje na kraju smene,ciscenje kabine i tako...::namigivanje::
Koliko si trosio sa fendom? Pitam informativno, sve vise mi se svidja dzoni.
 
Smanji ribu ..picam sa drugarom vozi claas ares 816 4x44 cm vogel 20 lit na hektar

Ja sa matori fendt 614 lsa 16-18 na hektar isto vogel 4x44 dubina 27-30cm teram L4 1750obrtaja max.
 
Ja nikada nisam uspeo ni sa jednim traktorom ispod 11l/kj a da je uzorano na 27-30cm. Takodje i sa novim spicevima, raonicima bude 0.5l/kj manje ali i dalje je to 20-25l/ha.
 
Ja sam 2012 kad sam uzeo traktor s ovim leopardom sve poorao sa 9,5lit po kj,3 brzina 3 rang i pedal do metala......to je bilo tada i ko zna kada
trenutno ove godine potrosnja se krece od 12,5 do 13,5 litara

1o2b0g.jpg


- - - - - - - - - -

Sad videh da nije u odgovarajucoj temi......da se paorpaor neuvredi molim da se premesti a moze i da se obrise.....samo sam se nadovezao na Bojcetica
 
To je napravljeno za ove novo pečene tajkune koji oduzmu svu zemlju od poštenih gazdinstva pa se boje da ih ne ohlade iz daljine, biće uskoro i kombajna takvih :osmeh:

- - - - - - - - - -

Ja sam 2012 kad sam uzeo traktor s ovim leopardom sve poorao sa 9,5lit po kj,3 brzina 3 rang i pedal do metala......to je bilo tada i ko zna kada
trenutno ove godine potrosnja se krece od 12,5 do 13,5 litara

1o2b0g.jpg


- - - - - - - - - -

Sad videh da nije u odgovarajucoj temi......da se paorpaor neuvredi molim da se premesti a moze i da se obrise.....samo sam se nadovezao na Bojcetica

A koji sad plug vučeš?
 
Sad videh da nije u odgovarajucoj temi......da se paorpaor neuvredi molim da se premesti a moze i da se obrise.....samo sam se nadovezao na Bojcetica[/QUOTE]

Nesekiraj se Danger, ja nisam od tih sto se vredjaju ako neko ima drugacije misljenje :ppozdrav:
Svacije misljenje postujem i volim da cujem bez obzira da li se slazem ili ne.
 
Naleteo na ovog blindiranog, kanda da je namenjen za uništavanje mina...
https://youtu.be/4waOd3hXMyY

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Trebalo bi im poslati sliku kako bi izgledao taj traktor kad bi naletio na minu, mina rasturi vojno oklopno vozilo a ne traktor. Demineri su daljinski upravljani i ispred sebe gura aparat za deminiranje a ne iza. Totalna glupost a ozbiljna firma stoji iza toga.
 
Ne brigaj, ta ozbiljna firma će verovatno uzet lepe pare za tu glupost, nisu ni u EU imuni na muljanje.A nikada taj neće ući gde je sumnjivo da postoji mina ili slično.
Samo to rade malo kultunije nego ovi kod nas.
 
Nazad
Vrh