Da li u 2016 -toj godini planirate neke veće investicije ?

Učlanjen(a)
9 Dec 2015
Poruka
1.043
Lokacija
Novi Sad
Zbog čini mi se sve veće krize u našem društvu i pogotovo u poljoprivredi imam utisak da će ova godina biti slaba po pitanju ulaganja ,kupovanje nove mehanizacije, gradnja hangara ili silosa , novih staja ili ulaganja u neku novu proizvodnju!?
Pa da vidimo ,jel planirate štogod ove godine ili ste već u nekom dogovoru ili realizaciji!?
 
Zadnja mi rata za 1221.3, a imamo u planu da kupimo ove drzavne zemlje, ako bude nesto od toga.
 
Jeste pa da ti posle neka konkurentska firma pošalje čoveka da namontira koji snimak tipa "Gre'ota da se baci". :osmeh:
 
I ja ne smem ništa da planiram, mislim da ću jedva ove godinu izvući, planova ima,ali sve ostaje do daljneg !?
 
Planiram izgradnju prasilista i cekalista,kao i kupovinu tanjirace i beraca za kukuruz,obnova proizvodnje,a nadam se da se i prosiri za koji ha...:ppozdrav:
 
Ja za ovu godinu planiram nabavku novih košnica i da menjam postojeće koje su starije. Mada mi je pčelarenje usputni posao, opet zahteva izvesno angažovanje.
 
Branko,kao sto vidite svi imaju velike planove i hvala Bogu ostvaruju ih,a ovamo kukaju kako im je lose. Nego drzimo se teme,u ovoj godini planiram kupovinu setvospremaca i kembridz valjka! Trenutno jedine dve prikljucne masine koje nemam za obradu zemlje!
 
Dobrican
Ako planiras kembridz valjak imas clana bukur koji pravi valjke mozes da ga pitas imas moje preporuke covek radi dobro i cene su ok! Mozes da ostvaris popust u februaru to ce dobro doci tvom budzetu taman za alvaluk sa drustvom u kafanu!!:cao:
 
Tanjiraca,kembridz,kad bi imo para tumosan115 bez razmisljanja,polovni gruber kao kod clana sanana (polovan norrrmmaalno ),teska ali samo polu drljaca a najvaznije da se ozenimo i pravimo sitnu decicu.
 
Nazad
Vrh