Okupljanje forumaša i poljoprivredno predavanje u Adaševcima 12.02.2016.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Obaveštavam sve zainteresovane kolege forumaše koji su voljni za jedno komercijalno i stručno predavanje,a kasnije za zakusku i druženje da dođu u Adaševce u malu salu doma kulture koja se nalazi u centru sela.Samo predavanje će početi oko 17-18h (preostaje da usaglasimo termine) od izlagača će nastupiti :- Titan Machinery(Case,Steyr traktori i priključna mehanizacija,a imaće temu i o navigacijama).- Elixir mineralna djubriva.- Prof. dr Branko Marinković (profesor sa departmana za ratarstvo na Poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu) će održati predavanje na temu ratarske proizvodnje sa osvrtoma na najčešće greške pri djubrenju ratarskih kultura,a odgovaraće na sva postavljena pitanja vezana za njegovu struku. Zajedno sa njim će nastupiti i njegov sin dr Duško Marinkovic i on će govoriti o novom projektu koji je izradjen Knjiga polja i njena praktična primena.
Pocetak predavanja je u 17h i 30min.
Branko91
Pera191
Bokibole
MilanSpajic
Spajki
Sale Ratar
Muccobieno
Matic
Mladen87
Rekreativac
Ljusha
Slavko91
Strelac1
Milankos
Zarkovmali
Nikola Ilic
Kris80

Zamolio bih zainteresovane za dolazak da se prijave. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Ako ne budem tada imao nekog veceg posla, docicu. Javicu za koj dan tacno.
 
Braso sto samo 4,ko nije potvrdio?
Sokole vidi sa imenjakom sad on tebe da pokupi,pa pijemo pivo.
Manjevicu to je tek polovina februara,jos ne krece sezona.
Branko pored je disko i posle prezentacije i podbacanja idemo u disko. :ppozdrav:
 
Mudro zboris... Dugo nismo pili. Nek se ime malo zrtvuje za mene sad. :)

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
A ko ce onda mene povesti da mogu ja koju popiti

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
A ko ce Slavka povesti,ima.i on dusu. :osmeh: Nazad moze peske taman imamo novu biciklisticku stazu Sid-Adasevci,a moze i da se snadje za prenociste.

Da se ja pitam Slavko i Mucobieno da doteraju traktore pa da se nadvlace Stajer i NH,malo da im ga daju po gasu. :sjasi:
 
Eh... Icu ja cini mi se po Slavka. Pa piti sokice... :)

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Braso nemoj da mi se jedis :osmeh: samo spakuj nesto stvari, ostajemo kod NA da nocimo kad se vec ponudio :haha:
 
Ponecu jorgan. Ti obezbedi krevet i stolicu. Bice dovoljna duzina. :)

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh