Novi Urednik!

zemun

Član
Učlanjen(a)
5 Jul 2009
Poruka
369
Lokacija
zemun
Pozdrav za novog urednika i puno uspeha u radu!
p.s. Moracu, kad budem u prolazu, navratiti na cast.
 
Poštovani forumaši, pre svih prijatelji ovčari i kozari,

kao što vidite, moja malenkost je, praktično od juče, imenovana za Urednika Teme "Ovčarstvo i kozarstvo". Siguran sam da ste primetili da smo, u poslednjih mesec-dva možda i više dana, bili bez Urednika.
To se možda i nije toliko primećivalo, iz razloga jer su članovi foruma koji, učestvuju u radu i kreiraju ove Podforume, prilično korektni, tj. nisu suviše "svadjalački raspoloženi", tako da tu Urednik i nije imao nekog naročitog posla.

Medjutim, složiće te se, da na drugim segmentima ima na čemu da se poradi. Imamo 5 Podforuma i to za sada nećemo menjati (videćemo to u nekoj narednoj fazi, da se neki podforumi odvoje, ali "o tom po tom". Medjutim, ono gde ne valja, to je da odmah ispod Podforuma imamo dve stranice dve stranice nalova - ukupno 47, gde velika većina tretira istu, ili sličnu, problematiku. Pored toga, svaki od 5 Podforuma ima još poneku stranu sa Naslovima.

U najvećoj meri, po mom mišljenju, do toga je dovelo učešće velikog broja forumaša na ovim Podforumima (što je veoma pozitivno) ali, sa druge strane i slabo snalaženje novih, koji ne provere da li postoji isti ili sličan naslov, pa odmah otvaraju novi. Velikom broju naslova, na drugoj strani, mislim da retko ko pristupa?!
Siguran sam da ste saglasni samnom da će, manji broj dobro definisanih i skoncentrisanih tema i naslova, biti daleko uočljiviji i, da će se svi, a pre svega početnici, mnogo bolje snalaziti, bez prevelikog lutanja.

Takojde, primećujete svi, da imamo dosta problema sa velikim fotografijama (to je "rak-rana" celog foruma), i to pre svega za one forumaše koji nemaju brzi Internet (kako reče "drug član" MILAN Subotičanin - "to je pola Srbije"). Problem je posebno kod nas izražen, jer imamo veliki broj naslova koji imaju malo teksta, a mnogo fotografija. Mislim da ćemo problem u najskorije vreme rešiti, ne čekajući da se novi Software foruma "pusti u rad"!

Ima tu još nekoliko sagledanih problema, o kojima ću nešto kasnije.
Medjutim, što je, po meni, veoma bitno - to su obostrana očekivanja - Vaša i moja!

Iskreno se nadam da ću Vaša očekivanja bar delimično ispuniti (ne smem da obećam 100% ko zna šta očekujete!!! :haha:), a što se mojih očekivanja tiče:
voleo bih da zajedničkim snagama uredjujemo ove naše Podforume, Naslove, podnaslove i tsl., a to konkretno znači, da će Vaši predlozi, sugestije, ukazivanja i naravno kritike biti uvek dobrodošli i u najmanju ruku, da ću lično učiniti sve moguće da se na njih adekvatno odreaguje ili postupi! Nadam se zajedničkom uspehu.

Ljudi, ja sam hteo da se zahvalim kolegi zemun-u, koji je prvi čestitao, a ono ispade pisanije od pola strane (baš sam se nešto "razmahao"), ali evo neću više "biće dana za megdana".

Hteo sam da se predstavim u "lepom svetlu" :haha:, :cool:, nemojte zameriti na opširnosti, ali vrlo brzo prelazimo "sa reči na dela"!

Iskreno, srdačno i prijateljski Vas pozdravlja
Vaš novi Urednik Maestro
 
@NA
Slušaj mali, za ovo "mladi", ću ti pošaljem kolegu i moju generaciju "petao1", da ti tamo neku "ujnu ili tetku sredi", pošto je on najbliži! :haha:, Naravno malo šale!

U svakom slučaju hvala najlepše!
:ppozdrav:
 
Sve cestike mladom moderatoru Maestro. Samo malo pazi da te ovi stari ne pokvare. Vrlo su prefrigani. :ppozdrav:
 
Kao Pantic i Sojic,mladji referent :haha: :haha:
Imam nesto za vas omladinu,a i mi stariji bi mogli malo da se poigramo sa bakicama iz Brazila.
Nikako da uploadujem na box net krene pa stane,da vam pokazem meraka. :D
 
Поздрави жеље и честитке, тако се код нас каже. Пуно успеха и свако добро у даљем раду. :ppozdrav:
 
Druze i od mene cestitke ai moram reci da si dobro izanalizirao nasu problematiku ovde na forumu, pa kao sto si rekao, trebali bi zajednickim snagama da ovaj podforum ucinimo nesto preglednijim.
pozdrav novom uredniku i ostalim clanovima :ppozdrav:
 
Svima Vama, dragim kolegama forumašima, koji ste uputili čestitke, puno hvala, za sada ćemo morati da se zadovoljimo sa "virtuelnom čašću", kao npr. :ppozdrav:, ::vino:: ::000:: :veseljak:: (inače, po mom skromnom mišljenju, prema vituelnom svetu idemo sigurnim koracima - ali šta da radimo, to nam je sudbina!).

Iskreno se nadam, da će u neko skorije vreme, biti prilike da se sretnemo i stvarno počastimo!

Još jednom :D, :cool: i ::svaka cast::

Maestro
 
novi sam clan ovde.slobodno me opomenite i ukazite na nepravilnosti koristenja foruma.trudicu se da ispravim sve sto sam ubrljo. i na kraju da ti cestitam na funkciji. samo zajednickim snagama mozemo da uspemo na raznim poljima. ::prica::
 
@zorami, lle de france, dejan26, Dragan18, Sumadinac-Gruzanin, Slaviša Njegić

Momci, puno hvala na čestitkama, jedino moguće u ovom trenutku da virtuelno častim, na naš poznati forumaški način :ppozdrav:, ::vino::, ::000::, :veseljak::!!!

I, da obećam, da ćemo zajedničkim snagama da uredimo ovaj forum da bude za primer drugima.

Maestro
 
Srećna Nova 2011. godina !!!

Svim forumašima koji post-uju na Forumu Ovčarstvo i kozarstvo,
srećnu i prosperitenu 2011. godinu, puno zdravlja, sreće i para,
kao i još više kvalitetnih post-ova u narednoj godini !!!

Vaš Urednik Maestro :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh