Subvencije u poljoprivredi za 2016

Ja imam par računa viška a i nemam registrovano gazdinstvo tako da ih uvek razdelim. Ako odgovara račun za kan imam jedan na 300kg. imam i neki za 15icu ali je izbledeo u novčaniku. To je samo fiskalni račun sa pečatom pozadi. Javi se ako ti odgovara da ti pošaljem
 
Kome bih ja mogao da se obratim za neisplacene subvencije za djubrivo i gorivo za 2015 posto mi ovi iz uprave za agrar vec mesec dana samo ponavljaju bice ovih dana.
 
Sada sam dosao iz grada i u prolazu bacim oko kod uprave prihoda red stoji napolje na stepenice.Kako su ljudi bedni da im tih 2 hiljade mnogo znace.E zemljo Srbijo nasta si spala.
 
U Vrbasu laganica nikada manje guzve i jedna osoba resava situaciju rutinski ja kada sam naisao bilo ih oko 10 u redu i kroz pola cuke kada sam dosao nije ih bilo troje stao popunio papir i predao po prvi put u zivotu da sam medju prvima to odradio:osmeh:
 
Ja imam par računa viška a i nemam registrovano gazdinstvo tako da ih uvek razdelim. Ako odgovara račun za kan imam jedan na 300kg. imam i neki za 15icu ali je izbledeo u novčaniku. To je samo fiskalni račun sa pečatom pozadi. Javi se ako ti odgovara da ti pošaljem
Hvala i tebi a i svima ostalima koji su imali nameru da mi pomognu, ali par članova me je već kontaktiralo povodom moje molbe, i u načelu, stvar je rešena...
ŽIVI I ZDRAVI BILI svi koliko Vas ima na ovom Forumu ! ! !
::super:::ppozdrav: ::svaka cast::
 
Aa to, jakata muda!
Jel SNS-ovci imaju prednost :haha:

- - - - - - - - - -

Prosle godine sam za djubrivo predao bukvalno u zadnji sat,a dal su isplatili sve iz prosle godine nisam bas siguran da sam te pare dobio!
 
Clanovi sns-a ne idu u trezor oni zahtev podnose u stranci gde dobijaju jos dodatnih 2000din!:osmeh: Pa ti vidi!
 
Da taj sam skinuo ali kod mene taj nije važio nego su na jednom listu dva zahteva pa ti kad predaš oni pocepaju na pola i jedan ti vrate .
 
Nazad
Vrh