Subvencije u poljoprivredi za 2016

Propasce oni cije administracije donesu najkomplikovanije procedure i koje budu htele masno da se ugrade......
 
Ja pre neki dan pitam za povracaj prikjucne masine, doticni gospodin me pita za koju godinu pa Alo za 2016 .....aaaa onda nema jos podataka zavite za 10-20 dana....:sta:, isto kao i pre mesec dana...

Ovo pisem da ne bi neki bez veze zvali BG...
 
Dobih i ja najzad subvenciju za veštak, ali od 1.500 dinara, 400 dinara "progutala" Banka za proviziju, promet na računu, 2 meseca po 200 dinara,nisam pratio stanje, uplatili prošlog meseca, negde pred kraj, a novci samo stajali, nikakav ulaz-izlaz...
Kakve su to tek lopurde i hohštapleri neviđeni...
Podigao danas 1.100 dinara...
Usrećili me...
 
Jel neko konkurisao za bespovratna sredstva za nabavku mehanizacije?
Video sam negde da kao mozes da konkurises do 3000000 dinara za mehanizaciju...prevara ili ne?
 
Znaci drzava ti pokloni masine u vrednosti oko 25000 evra..i nikom nista..jel imaju neki posebni uslovi? ima neko iskustvo sa tim,da je konkurisao i dobio?
Interesuje me posto hocu da konkurisem..treba mi berac za sipurak i jos par masina..
 
Ma sve sam ja to nasao i procitao,mogu da odgovaram za peticu :osmeh: nego mi deluje nestvarno..

Pa svako registrovano domacinstvo moze da uzme u vrednosti od 25 000 eur mehanizacije
 
Ma sve sam ja to nasao i procitao,mogu da odgovaram za peticu :osmeh: nego mi deluje nestvarno..

Pa svako registrovano domacinstvo moze da uzme u vrednosti od 25 000 eur mehanizacije


E bogami ja se evo drugu godinu natežem i neću moći da uzmem alatku za 300 EUR, a kamoli za desetina hiljada...

Nego se ti saberi sa samim sobom, pa opet pročitaj šta tamo piše.

A ako i tada dođeš do zaključka da možeš povući 25.000EUR subvencije, onda se mani šipurka i radi nešto konvencionalnije i sigurnije...
 
A sta ti je to sigurno? :osmeh:

- - - - - - - - - -

Do pre neki dan je stajalo na sajtu ministarstva poljoprivrede za bespovratna sredstva do tri miliona dinara po poljoprivrednom gazdinstvu za nabavku mehanizacije..vidim da sad nesto ne radi sajt..lepo sam se ja sabrao i procitao sta tamo pise,nego nema sad da pi pokazem..mene samo interesuju iskustva ljudi ovde,ako je neko uzimao..
 
Sigurno je sigurno samo ono što je osigurano ! Beše nekad takav slogan za neko osiguravajuće društvo.

Pitao si jel se mogu dobiti tako velike subvencije, rekli smo ti da mogu...

Pitao si što svi ne rade sa tako velikim iznosima, rekli smo ti da nisu svi u mogućnosti raditi sa velikim parama.

Evo da ti kažemo i za sigurnost. Smrt je jedina sigurnost u životu !

Uzimala je i uzima većina ovde prisutnih !

Kupiš mašinu i odneseš potrebne papire u trezor.

Sve drugo je individualno ili vezano za određenu proizvodnju.
 
Ne nego ti pokušavaš da pitaš, a ni sam ne znaš šta...

Ono što je sigurno meni, ne mora biti sigurno tebi.

Evo ti siguran i perspektivan posao: uzgoj kvalitetnih ženskih grla za priplod ! Moš ovce, moš koze, moš goveda, moš pčelinje matice, moš matična jata...

Eto.

Ako ti imaš potencijal da povučeš subvencije u visini 25. 000 EUR na tih tvojih 5-6 hektara oko Lazarevca ovo su ti daleko sigurnije i perspektivnije proizvodnje od marmelade šipurka.

I pride ćeš moći povući još 25.000 EUR subvencija po osnovu stoke.

El si sad zadovoljan, a ?
 
Nazad
Vrh