Subvencije u poljoprivredi za 2016

Zakonom je dozvoljeno ko ima dve umaticene krave da papiroloski sredi, prevede kod komsije rodjaka i zajedno ostvare 25 000 po komadu. Ili da kupis jaganjce na pijaci poturis pod ovcu i dobijes subvenciju. Da nije dozvoljeno ko bih to smeo raditi.
 
Zakonom je dozvoljeno ko ima dve umaticene krave da papiroloski sredi, prevede kod komsije rodjaka i zajedno ostvare 25 000 po komadu. Ili da kupis jaganjce na pijaci poturis pod ovcu i dobijes subvenciju. Da nije dozvoljeno ko bih to smeo raditi.

Ako ima 2 umaticene, ne treba ni na koga da prevodi, moze sam da ostvari subvencije.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Drugari, pitanje subvencija za sadnice.
Neojte zameriti na opširnosti i nepoznavanju elementarnih stvari jer sam potpuno nova poljoprivredi

Kako sam videla, za ovu godinu su UKINUTE subvencije za sadnice, ostaju samo za navodnjavanje i đubrivo. Da li je ovo tačno!?!? Podatak je sa zvaničnog sajta, nigde nema pomena o sadnom materijalu: http://uap.gov.rs/pravilnici/mere-ru...u-proizvodnju/
Na temi subvencije je samo diskusija kada je kome i koliko isplaćeno.

Ranije je bilo 40% od neto cene, ako se ne varam.

 
Skinula, ali je praivlnik iz 2013 (prema navodu Sl.glasnika), a baš na ovoj strani se ne nabrajaju sadnice. Možda su samo fulali.
AKo ima povrata, pevaću :D
 
meni juce uplaceno.....bice za malo totala i koju kantu nafte...:zli::zli::zli:
...gledam jutros poljoprivrednu emisiju na madjarskoj tv........bilo je o stanju isplate subvencija i koliko iznose po Ha.....70000 Ft / cca 310...dakle preko 200 evra komsije dobijaju
 
Nazad
Vrh