Subvencije u poljoprivredi za 2016

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
8.334
Lokacija
Golubinci
Nisam našao dali je otvorena ova tema ako jeste neka je moderatori obrišu. Gledajući ministarku danas u jutarnjem programu nebi trebalo ove godine da se nadamo nekim značajnijim isplatama za 2016 godinu. Po njenim rečima posle obnove gazdinstava koja traje od 01. 02 - 31 03. videćese koliko ima površina u registru i na osnovu raspoloživih sretstava biće isplaćena akontacija a ostatak u sledećoj godini.::lose::
 
Cini mi se da je drugacije pricala kada je govorila u skupstini. Sad kaze da su uredbe u izradi, a onda je rekla da februara vec krece isplata za 2016 na osnovu stanja na dan 31122015.
 
Ma sta je vama to su politicari za.......ju nas kako stignu i samo lepo pricaju o tome sta nas najvise boli a to su razne subvencije .Tek pocinje kako ce lepo u poljoprivredi biti malim seljacima samo da glasamo za nji.Ne nadam se subvencijama duboko sam ubedjen da im je zabranjeno od strane mmf da nam isplacuju i na konto toga ce biti smanjen deficit u budzetu.Ima tu sta da se pise ali nije tema.
 
Lepo... Otvorena tema o subvencijama u 2016.
Subvencije u 2015. je zaključana. Jel to sve isplaćeno pa nema više o čemu da se piše?

Izvinjavam se, što sam se čitavih godinu dana (svemirskih:haha:) udaljio od teme!
 
ja sam resio da se ove godine ne nadam subvencijama tj da pposlujem i zivim kao da ih uopste nece biti a ako nesto bude opet dobro. ne mogu vise da se nerviram slusajuci prazna obecanja
 
ja sam resio da se ove godine ne nadam subvencijama tj da pposlujem i zivim kao da ih uopste nece biti a ako nesto bude opet dobro. ne mogu vise da se nerviram slusajuci prazna obecanja

Upravo je to i cilj ministarstva PROTIV poljoprivrede. Da se svi mirnim putem odreknemo subvencija. Posle to naše mogu deliti uspešnim investitorima kao kole, miško, matijević.... Istovremeno traže da budemo konkurentni i da proizvodimo jeftinu hranu...?
 
mislio sam necu ih planirati kao nekakav prihosd u smislu nekih investicija, pa unapred planiram a oni kao i ove godine zaborave da uplate...::novac::
 
Zaboravili su šta su rekli.Možda su oni sebe ubedili da su sve isplatili pa se ne trcaju.Samo su poverovali u svoje laži.A ruku na srce nismo bolje ni zaslužili.
 
sta je receno? budale sa pola mozga zvizdale , opet smo pokazali celom svetu kakava smo stoka, hrvati umesto da pricaju o svom porazu pricaju kako smo zvizdali . to se radi na nekom drugom mestu a ne na svetskom dogadjaju

ali skrecemo sa teme
 
sta je receno? budale sa pola mozga zvizdale , opet smo pokazali celom svetu kakava smo stoka, hrvati umesto da pricaju o svom porazu pricaju kako smo zvizdali . to se radi na nekom drugom mestu a ne na svetskom dogadjaju

ali skrecemo sa teme
Receno je polupismenoj bagri da su dozlogrdili svim slojevima drustva,receno je da smo doticne dosta gledali pre nego sto su dlaku menjali,cud je naravno ista,da ne duzim...
 
Tema "Subvencije u 2015." je zakjlucana,pa da pitam u ovoj.
Ako imam gazdinstvo od npr. 15 ha,da li dobijam subvencije u januaru za 5 ha,u feb. za 5 ha i u martu za 5 ha? Znaci,u tri rate.
Ili kad dodjem na red (u zavisnosti kad sam predao zahtev )dobijam sve odjednom,npr. dobijem u februaru sve? :sta:
 
Gledam ove emisije oni samo pominju isplatu subv za biljnu proizvodnju od 6000,a za gorivo i djubrivo ne pominju,ima ponovo da nas preveslaju:sta:
 
Nazad
Vrh