Subvencije u poljoprivredi za 2016

Ja kad sam trazio prosle godine za povracaj novca za prskalicu,nisu mi dali jer imamo dug prema PIO ,a taj dug se odbija od kada smo dobili poljoprivrednu penziju,i sad sta god da uzmem neku masinu nemam prava na povracaj novca.

Ove godine se mogao dobiti povraćaj za mehanizaciju,i ko je imao dug za PIO ,to je izmena u zakonu (pravilniku) u odnosu na prošle godine. Ja sam konkretno imao dugovanje,pa sam dobio povraćaj.
Za 2017 ne znam kako će biti.
 
upravo legao povracaj od 40% za rasipac mineralnog djubriva, inace sam jedan od onih sto je morao da dopuni dokumentaciju (original ili overenu kopiju garantnog lista, a predao samo kopiju), sto sam im licno odneo i predao 06.12
 
Meni i dalje nista, nit su nesto javili, predao sam 11.10... Jel mozete Vi koji ste dobili da napisete kad ste predali?
 
Danas ista prica, i dalje nista. Pa sam odlucio da ih pozovem, kazu da je predmet u zavrsnoj fazi obrade, pozovite nas pocektom januara.
 
Poslednja izmena:
Ja sam predao 01.10. I dalje nista. Da li neko ima info da li su dobili Rešenja, i da li su isplatili sredstva?
 
Ja sam prvo dobio povracaj pa kroz mesec dana resenje. Mislim da ce biti svi isplaceni samo sa zakasnjenjem.
 
Danas sam zvao Upravu za placanje, i rekli su mi da je moj zahtev vracen na reviziju, i da ce me kontaktirati neko od sluzbenika ako bude trebala neka dopuna (pre NG su mi rekli da je zahtev u zavrsnoj fazi obrade). Pitao sam za isplatu, kazu nemaju informaciju kada ce poceti, i koliko ce trajati!
 
Nazad
Vrh