Muzika za dušu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pre ubacivanja lnka sa you tube kliknes na ikonicu sa filmskom trakom ,u delu za odgovore i tu nalepis kopirani link .
 
Па пази, ја очекујем да све то имам у интерфејсу за форматирање постова, али од овог преласка на "Ви Булетин" вид'о тај интерфејс нисам.

Додуше, гомилу тих тагова знам од раније напамет и није ми тешко да сам мећем где шта треба, али не знам који је конкретни таг за видео.

- - - - - - - - - -

Чек' стани... Интерфејс и даље немам, али сам провалио

[video=youtube_share;cZnBNuqqz5g]https://youtu.be/cZnBNuqqz5g[/video]

Ово на клипу је то што се зове популарност - бенд (as we know it) не постоји више од четврт века, а публика здушно пева њихову песму чекајући да се појави на бини бенд на чији су концерт дошли.
 
'Меркански кантри, вестерн и певач још понеког правца, Џон Денвер - "Во'те ме кући, атарске џаде"

[video=youtube_share;1vrEljMfXYo]https://youtu.be/1vrEljMfXYo[/video]
 
У, бре Момо, из ког лавиринта сећања си извук'о ове? Алал ти ћуфта! Орбисон, Харисон, Пети и Дилан!
 
Naleti se , a ovo je iz lavirinta sjećanja , možda prvi drugi osnovne il treći , sami počeci muzičkih videa , ovo gledao kod komšije čini mi se na cb tvu pa sam čekao kasnije da naleti na tvu u boji , nije bilo ko sada da jednim klikom slušaš šta hoćeš . Ovakvi "spotovi" npr kad su se pojavili to je bilo kao film da gledaš.

 
О да, доба када је МТV био МТV, када су се спотови снимали специјално за емитовање на том каналу и када је формат екрана био 3:4.

 
Jа се претходне зиме дохватио састављања своје ултимативне "странске", "аутомобилске" компилације која ће ми поправити расположење, типа поп-рок из '80-их, али на крају испаде да она садржи песме од '60-их до практично оних од јуче. Број песама на компилацији је око 750 and counting, али још увек ме изненади нека мелодија, као што је ова, који сам чуо пре фртаљ сата у некој реклами на ТВ. Тресне те одједном и упали ти се лампица "То немам..." - фалсет Џимија Самервила нем'реш да помешаш за неки други.

Мало оптимизма.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh