Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tacno,sve dolazi iz glave,farmako mafija u saradnji sa medijskom propagandom.

Послато са C9 уз помоћ Тапатока
 
50502933_2285640564804070_1562919383330717696_n.jpg
 
Da nije smesno bilo bi zalosno,dvoumio sam se dal da postavim ovde ili u nikad ovako.
 
Devojka kad voli decka nije joj bitno koje je boje bmw...,znate ono zasto brus vilis nije glumio u titaniku? on bi ih sve spasao:osmeh: ali najjaci je gleda decko kako jedan cica peca, zabaci udicu i samo vadi ribu...tek zabacio opet i ono 2 vadi...nista mu nije jasno ima neki skup stap za pecanje,set varalica ma sve najbolje,a ni jedna da zagrize a ovaj samo vadi sa nekim krs stapom...razmisli da ga pita kako to,ovaj mu kaze `ja ujutru kad se probudim prvo pogledam na koju mi stranu stoji i na nju zabacujem i nema greske,a na koju tebi stoji?`, odgovara `meni stoji pravo`,,`decko sta ces ti na pecanju?`
 
Poslednja izmena:
Au dubravka ubi se iz puške najbolje ti je.....
Ja nemogu da verujem kakvih budala ima u politici pa bolje joj je da je snimila video ko karleusa ili seve nego da se bruka ovako.
 
To se zove Vinglish u pokusaju,svi mi znamo da ga pisemo/citamo,ali pricati ga je nesto drugo,mozak zna,ali jezik ne prati :D.

 
Pita malac mamu,navalio,mama mama da li mogu da dobijem batu,ili seku,mama mama
Mama kaze dobro sine dobices batu,ili seku
Malac okrece tatu na mobilni i kaze: Hej tata sredio sam ti ono :)
 
Pita klinac dedu:
- Jeli, deda, sta je najsladje na ovom svetu?
- Kako sta? Pi.ka. Sta bi drugo bilo!
Odgovara deda, ko iz topa.
Mali od silne radoznalosti pita i babu.
- Jeli baba, sta je najsladje na ovome svetu?
A baba ga pita:
- Jesi pitao dedu?
- Jesam.
Odgovara mali.
- I sta ti je rekao?
- Rekao je da je pic.ka najsladja!
A na to baba mu odgovara:
- Eeee, sine babino, da je on probao makar samo jednom u zivotu ku..c, ne bi ti dao takav odgovor!:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh