Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ajd sto duva,pada,grmi nego ljudi ne mogu da verujem da moze temperatura ovako brzo da padne. Od tropskog jutra do hladne veceri...
 
Kod mene atara vise nema sve je ravno sa zemljom

Poslano sa mog GSmart Roma R2 koristeći Tapatalk
 
Kod nas potop, monsunska kisa. Mene u silosu uhvatilo vetrina ljulja traktor, kida cerade, rusila drvece u krugu silosa, a kuci u dvoristu u praznoj silo jami 30 000 l vode se nakupilo, na njivama psenica, kukuruz 90% patos ... sad pocinje dramaturgija
 
quote_icon.png
Citiram: pankin

Kod mene atara vise nema sve je ravno sa zemljom

?????
 
Kod nas potop, monsunska kisa. Mene u silosu uhvatilo vetrina ljulja traktor, kida cerade, rusila drvece u krugu silosa, a kuci u dvoristu u praznoj silo jami 30 000 l vode se nakupilo, na njivama psenica, kukuruz 90% patos ... sad pocinje dramaturgija
То је прешло у Семберију и Подриње хаос направило.
 
Slicno bilo i kod mene,a vetar je je..o kevu ataru, kise koliko hoces. Nisam izdrazao i otisao do najblize njive gde je kukuruz a ono patos samo soja ostala ravna.
 
Кod nas drugo vece za redom nevreme sto sinoc nije loglo sad jeste u onako mokroj zemlji sad vise nije moglo da se opire... ajmo nakupci sad dizite cene proizvoda nije leto ni pocelo a prinosi vec opadaju...
 
Poslednja izmena od urednika:
То је прешло у Семберију и Подриње хаос направило.

Bio danas u BN, naletio sam na to nevrijeme dok sam bio na obilaznici izmedju FIS-a i Robota. Ono da nisma vidio ne bih vjerovao. Saobraćaj je stao na nekih 10 minuta, ispred mene bio šleper i lik uključi sva svjetla i stade i još ovih 4-5 auta iza njega takodje stade. Bio sam 100% siguran da će prevrnuti kamion, spasilo ga je samo to što je bio baš natovaren. Onakav vjetar i kišu nikad nisam vidio niti sam mislio da su mogući.
 
Било је и горе,2014 је стао саобраћај на аутопуту у Шимановцима,ауто се љуљало на води,значи сви стоје,ето колико је падала.сутра ће бити занимљиво обићи усеве..за неке прво бромазепан па онда обилазак
 
Sva sreca sto je malo i zahladilo,moci ce da se lepse spava,evo kod mene u sobi trenutno 28,4 (a pada i dalje) u odnosu na sinocnih 30,5 ovo mu dodje lepa ladovina :haha: :sjasi: ostavio sam bio malo vrata da ulazi svezi vazduh sve dok mi nije upao tudji macak u kucu sad sam ostao samo na malom prozorcetu u hodniku a u sobi mogu prozore i izvaditi zajedno sa stokom jer dok ne dune kosava nece uci vetar u sobu :haha: ili jedino da se prebacim sprat ispod tamo ima 10 stepeni manje :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh