Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@putin pa valjda je to ne vreme do srema doslo iz pravca semberije a ne obratno
@slavko91 pa ti sad imas i bazen kuci a kad ti dosadi samo zakacic cisternu i zalijes njive, kukuruz koji je polegao ce se uspraviti
 
@putin pa valjda je to ne vreme do srema doslo iz pravca semberije a ne obratno
@slavko91 pa ti sad imas i bazen kuci a kad ti dosadi samo zakacic cisternu i zalijes njive, kukuruz koji je polegao ce se uspraviti
У семберију је ушло из Срема од Шида,па отишло овамо нама у Подриње,један део,а један је потукао око Брчког,Пелагићево,Обудовац,стукао лед све.
 
Poslednja izmena od urednika:
Sad sam gledao kišomer, malo manje od 31l. Prava kiša u pravo vreme (žito je uglavnom pokošeno kod nas). Sad se već lakše diše...
 
115 литара за једну ноћ,ово ја не памтим.И даље пада!
2010 год.(21,22.23 јун) пало 161 литра .

послато са gt-i9300i уз помоћ тапатока
 
Ne znam koliko je litara,pošto je u kišomeru prešla obeleženih 40 litara.Od prilike kao na slici koju je član Nikt postavio noćas.
 
Pada od sinoć,naišao sa olujnim vetrom,stiroporski kontejneri oko 2 hiljade svugde su,verovatno i u susednom selu,jutros u 5 sati bilo je 30 litara u kišomeru.
 
Sto ? Od vjetra ili leda?
Oluja kakvu ja za 40 godina života nisam vidio ,bukvalno svi usjevi zalijepljeni za zemlju .kad se malo smanjilo sranje išao sam po sina iz b. brda u osijek on je krenuo busom i na pola puta drvo promjera 1 metar se srušilo pred autobusom na cestu u selu svaka druga kapija otkinuta tabli uz cestu nema bandere porušene ,žice od struje na cesti.u gradu luda kuća vatrogasci i hitne na sve strane podvožnjaci neprohodni uglavnom neviđen kaos.
 
Kod nas juce do 8h palo 63l i padala je celu noc . ja verujem preko 100l . videcu kad drugar izmeri. Ali ovo je bolesno

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh