Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pocela i kod nas pre pola sata ali jaaaako slabim intenzitetom. Ne treba ni kisobran malte ne. Videcemo koliko ce i dokle ce.
 
Nocas i jutros je padala kao da je na nebu pukla cev,palo je kako kaze drugar preko 100 litara,a u petak je palo 28 litara.

Budimo realni ova ga bas pretera,sto se mene tice nemora da padne ni kapi do nove godine Sobzirom koliko je padala ovo leto.

Pozdrav iz Engleske:haha:
 
Jutros oko 4 sata jaka grmljavina,a posle i kisa uz malo vetra.Palo 24 l.Trenutno ne pada,ali je oblacno.Verovatno ce padati jos.
 
Maticu, ti rece da se nebo otvorilo, ali izgleda da ipak nije kako bi trebalo :osmeh: ,nego kada covek zaboravi sta je dobra kisa, i ovih 7-8-9 litara izgleda kao da je mnogo :osmeh:

Kod mene je palo 9 litara.
 
Znaš kako je grmelo i sevalo noćas.Probudilo me iz sna a kiša tuče li tuče.Kada sam izašao napolje video sam kišomer i količinu padavina.Onako na slepo mislio sam da je palo barem 20 litara sudeći po opštem utisku ali to je što je.
 
17 litri kod mene. Pitanje je da li će koristiti ranijim sortama soje koje se sad više žute nego zelene...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh