Arma Trak

Za sada je radio samo sa rasipačem i kratkom tanjiračom. Sledeće nedelje planira da ga sprema za setvu i okreće zvezde kako bi mogao da ulazi u redove.
Nije puno radio pa samim tim i nema problema. Vreme će pokazati...
Na oko uopšte nije loš, voleo bih i ja jedan takav u mom dvorištu.:osmeh:
 
danas sam na sajmu video taj traktor i onaj od 83 ks mi zesce zapao za oko traktor je po meni odlican i najverovatnije cu njega uzeti (a planirao sam da uzmem 82 ravan most) ako za koju god daju komsije :D upalili smo traktor od 110 ks i radi isto kao i nh sa nh standa :D
 
Po mom misljenju,kroz izgled skroz parira stranim traktorima,zanimljivo mi sto ima digitalnu klimu sto mnogi nemaju u opciji u malim serijama traktora, ako ga gledamo u rangu cene sa drugim traktorima sto ima u tom opsegu,po meni dobar je.
 
Nije mu bilo lako na ispitu.
20zcqjo.jpg
 
Posle je malo doštelovao i išlo je super.Imam još slika pa ako nekog interesuje mogu da postavim.
 
Lep traktor nema sta,turci znaju sta rade.Gledao sam na sajmu i Hattat i neki novi Tumosan i ovaj model sa slike i ostao sam bez reci.A na standu Belorusa sve po starom bez promene.Ja mislim da ce turci za jako kratko vreme preuzeti vodece mesto u prodaji kod nas od rusa.Ja sam se jako zagrejao za jedan ovakav samo fali::novac::
 
Lep traktor nema sta,turci znaju sta rade.Gledao sam na sajmu i Hattat i neki novi Tumosan i ovaj model sa slike i ostao sam bez reci.A na standu Belorusa sve po starom bez promene.Ja mislim da ce turci za jako kratko vreme preuzeti vodece mesto u prodaji kod nas od rusa.Ja sam se jako zagrejao za jedan ovakav samo fali::novac::

Nemoze arma 110 ks da se meri sa rusom 105 pojeo ju je rus u oranju jesenas na prezentaciji kod nas...
 
Vise puta pisano i zakljuceno, da MTZ meri snagu na tockovima, a Perkins (koristi ga Arma) na izlazu motora. Sto ce reci da MTZ ima verovatno vise snage od Arme. Pritom je MTZ i tezi, sto narocito je bitno kod oranja i proklizavanja.
 
Nazad
Vrh