Arma Trak

pidikanac

Član
Učlanjen(a)
13 Jan 2010
Poruka
5.869
Lokacija
Bavanište
jeste li na sajmu videli Turski traktor Arma Trak ima perkins motor,ctf menjač a kažu da je kabina francuska traktor super izgleda i deluje mnogo udobno.ArmaTrac 804 evo sajta pa pogledajte jer ja imam slike ali neumem da ih okačim
ako budem uspeo videčete ih
www.armatrac.com
podaci od 804

Perkins 1103 D-33 78 Hp - 58 kW or
1104D-44 75 Hp - 55,5 kW
Max. Torque: 310 Nm@1400 rpm
Double PTO speed: 540/750 or 1000 rpm
16 Forward - 8 reserve
1.8-40 km/hr speed
Low Fuel Consumptions
Air Condition
Cabin and Frame Option
2WD Option

a ovo su podaci od 854

Perkins 1104A-44 83 HP - 61,5 kW
Max. Torque: 289 Nm@1400 rpm
Double PTO speed: 540/750 or 1000 rpm
16 Forward - 8 reserve
40 km/hr speed
Low Fuel Consumptions
Cabin and Frame Option
2WD Option

Post je spojen: [time]четвртак, 25. фебруар 2010. 12:09:53 MST[/time]
_________________________________________________
2hrmurl.jpg
55kw0w.jpg
2ymukjk.jpg
wk0k13.jpg
30clk0l.jpg
2en7yfd.jpg


ipak sam uspeo da okačim slike pa kako vam se čini ? a mislim da je koštao 30000e
samo da dodam da ima ima pištolj za vazduh da izduvava prašinu ,pojas za vozača i USB izvod za TV samo mu fali kafe kuvarica ali to ostavljaju da vozač odabere :haha: :haha: :haha:
 
koliko vidim kvalitet izrade je malo losiji nego kod ovih takozvanih evropskih traktora ali ako je cena 30000 evra sa pdv-om po meni je dobra investicija :D
 
po rasporedu i broju brzina je kao new holand cini mi se.. ali neizgleda toliko lose sad je samo pitanje kakav je za vozaca mislim na buku i to, jer perkinsovi motori su provijereno dobri mijenjac je stvar svega(pitanje kakav je) a udobnost i buka je do proizvodzaca koliko se potrudio napraviti dobro e sad nam samo fali netko tko ga je vozio da nam kaze kakav je i jeli zapravo vrijedi te novce.....??
 
prednji i zadnji tegovi original YTO,kao i zadnji i prednji most.neizgleda loše,samo cena je povelika :ppozdrav:

mjenjac je ZF T-537 16/8 brzina, a prednji most je carraro, i s obzirom da je motor perkins onda i nije skup. evo i mojih par slika koje mi je poslao pen-pal friend ersan akyazi on je dizajner u firmi , hauba i kabina su njegov rad. firma erkunt (na turskom trzistu se prodaju kao erkunt) je druga po velicini metalurska tvrtka u turskoj koja izmedju ostalog proizvodi dijelove za motore i mjenjace i to za Perkins, ZF, Sisu, Deutz, Cummins i dr.
















 
Poslednja izmena od urednika:
Koja slika sa današnje prezentacije.
Armatrac 1104 (110 ždrebaca) 32000 + pdv
2gwt8go.jpg

1z6zhn9.jpg

2j3lamu.jpg

24d4l0k.jpg

21mvh3k.jpg
 
ljusha jesi vozio ovaj traktor,kako se ponasa,mislio sam i ja da dodjem na prezentaciju ali nisam stigao,sejao psenicu...jesu bili samo traktori ili i prikljucne masine prezentovane...
 
bio sam i ja na prezentaciji
cene su
90 ks - 30000 + pdv
100 ks - 31000+ pdv
110 ks - 32000 + pdv
sto se tice traktora cini mi se da su ok,jednog sam malo provozao i fino ide,jedino zavrsna obrada nije na nivou zapadnih traktora ali sve u svemu ok je
jedino sto mi se nije svidelo je to da se traktor propinje sa trobrazdnim plugom i ako je imao tegove napred i u prednjim tockovima
a sto se tice opreme tu se nisu stedeli,u cenu ulazi digitalna klima,ehr hidraulika,4 para hidraulicnih izvoda,hidraulicni toplink,hidraulicno podesiva desna poluga za kacenje,komande na blatobranu.... mozda sam jos nesto izostavio
 
ljusha jesi vozio ovaj traktor,kako se ponasa,mislio sam i ja da dodjem na prezentaciju ali nisam stigao,sejao psenicu...jesu bili samo traktori ili i prikljucne masine prezentovane...
Nisam vozio.
Bilo je dva traktora od 110 ks.Za jedan je bio zakačen plug Vogel Noot tri brazde obrtač,a za drugi kembridž valjak HE-VA širine 4,5m.Uslovi za oranje su bili katastrofalni,mislim da će njihov vozač(momak iz Turske)zapamtiti Laćarački ''zabran''.
 
aha,po svemu sudeci po procitanom ovde nisu oni vredni tih para.a i gajim averziju prema turskim stvarima,gori su mi od kineza...na slici gore traktor bez kabine,instrument tabla mu je ocajna a i sav je nikakav..veliki rizik uzeti tako nesto...
 
bio sam i ja na prezentaciji
cene su
90 ks - 30000 + pdv
100 ks - 31000+ pdv
110 ks - 32000 + pdv
sto se tice traktora cini mi se da su ok,jednog sam malo provozao i fino ide,jedino zavrsna obrada nije na nivou zapadnih traktora ali sve u svemu ok je
jedino sto mi se nije svidelo je to da se traktor propinje sa trobrazdnim plugom i ako je imao tegove napred i u prednjim tockovima
a sto se tice opreme tu se nisu stedeli,u cenu ulazi digitalna klima,ehr hidraulika,4 para hidraulicnih izvoda,hidraulicni toplink,hidraulicno podesiva desna poluga za kacenje,komande na blatobranu.... mozda sam jos nesto izostavio

Mala ispravka




Sa 4 brazde se propinje, a sa 3 brazde se igra. Kako su rekli na prezentaciji 4 brazde su samo probali da vide da li može da vuče i nosi, a tri brazde preporučuju za 110 ks.
 
Nazad
Vrh