Arma Trak

Nisam bas dobro ispregledao traktor(1104),za sad sto sam zapazio su cudni retrovizori,em mi izgledaju slabo em je blesavo podesavanje.Sediste je obicno i ne izgleda mi jako,tesko ce sa mojom kilazom preziveti 2 sezone.Plastike na komandnoj tabli su takodje slabe kao i nebo krova kabine.Ventilator klime na krovu je bas idiotski uradjen,bez ikakve zastite,prolazak ispod nekog granja moze lako da bude oprostajni za klimu...Menjanje hi-lo ili redukovanje je nemoguce desetak minuta posle paljenja hladnog traktora dok se ulje ne ugreje.Mislim da je i brava haube tj. sistem zakljucavanja haube los i da te plastike mogu lako da popucaju.Rezervoar je mali,trebao je biti od 130-150 l.Uglavnom sve sto su pravili turci ne uliva poverenje,dok motor,menjac i hidraulika izgledaju jako dobro.Kad budem nesto ozbiljnije radio komentarisacu snagu,podiznu moc,potrosnju,brzinu itd...
 
Nisam bas dobro ispregledao traktor(1104),za sad sto sam zapazio su cudni retrovizori,em mi izgledaju slabo em je blesavo podesavanje.Sediste je obicno i ne izgleda mi jako,tesko ce sa mojom kilazom preziveti 2 sezone.Plastike na komandnoj tabli su takodje slabe kao i nebo krova kabine.Ventilator klime na krovu je bas idiotski uradjen,bez ikakve zastite,prolazak ispod nekog granja moze lako da bude oprostajni za klimu...Menjanje hi-lo ili redukovanje je nemoguce desetak minuta posle paljenja hladnog traktora dok se ulje ne ugreje.Mislim da je i brava haube tj. sistem zakljucavanja haube los i da te plastike mogu lako da popucaju.Rezervoar je mali,trebao je biti od 130-150 l.Uglavnom sve sto su pravili turci ne uliva poverenje,dok motor,menjac i hidraulika izgledaju jako dobro.Kad budem nesto ozbiljnije radio komentarisacu snagu,podiznu moc,potrosnju,brzinu itd...

A koji je traktor u pitanju?
 
Na pocetku pise. Arma 1104 lux. Najjaci model fabrike za sada dok ne naprave 6cil modele.
 
A koji je traktor u pitanju?
Sta se pravis lud,jel ti poznat ovaj medjed sto ga vozi?
2db4i8k.jpg
[/IMG]
nnmy2u.jpg
[/IMG]
ir7135.jpg
[/IMG]
 
Чекај јел тај трактор има и грејање кад ниси у некој бунди:haha:Честитам колега нека те само служи ко онј 820 и бићеш задовољан::namigivanje::
 
Sto se tice polovljenja brzine. Serviseri su bili kod drugara i uradili mu prvi servis i rekli su mu ovako. Zbog ranijih cestih kvarova toga dela na menjacu fabrika je odlucila da stavi zastitu, tj termo davac koji dozvoljava ukljucenje te funkcije tek nakon sto je ulje dovoljno ugrejano. Valjda inzenjeri nesto su skontali pa resili da je to bolje nego da se stavlja neki drugi tip menjaca. Mozda je to bilo iznudjeno najjeftinije resenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@olalija
Nigde vozam je u kabini. Planiram da je stavim ili na auspuh ili unutar kabine na retrovizor. Nisu predvideli prwdnju tablicu.
 
Lepota tablica nema uticaja na rad traktora.
Da li ste razmišljali da prednju stavite na blatobran kao što se da videti da su neki uradili? Mada bi trebalo da bude osvetljena noću.
 
Nema ni ljepota zene veze sa njenom licnosti, ni sa funkcijom radjanja, ili umjecem za sex- ali ipak svi bi izabrali lijepu, ako mogu.
 
Nazad
Vrh